دوستان عزیز، در حال حاضر در اتصال به درگاه پرداخت دچار مشکل هستیم. لطفاً، به منظور ثبت سفارش، پرداخت و دریافت محصول مورد نظر با استفاده از دکمه واتس اپ قرار گرفته در قسمت پایین سمت چپ وبسایت با ما ارتباط بگیرید. با تشکر.

درباره ما

پرووید

حرفه ای شدن در برنامه نویسی

پرووید

بهترین و جامع ترین آموزش های برنامه نویسی و توسعه نرم افزار از سطح ابتدایی تا سطح میانی و سطح پیشرفته

هدف ما در پرووید

همانطور که می دانید آموزش های برنامه نویسی به زبان انگلیسی سطح تخصصی بالایی دارند و همچنین شیوایی و کیفیت بسیار بالای انتقال مطالب تخصصی در این ویدئوها به حدی است که می توانید به راحتی به موضوع مورد نظرتان آگاهی پیدا کنید و از حواشی آموزش ها بدور باشید تا بتوانید در وقت خود صرفه جویی کنید. در وبسایت پرووید همواره دغدغه ما بر این بوده که اکثر برنامه نویسان فارسی زبان عزیز ایرانی به دلیل ضعف در زبان انگلیسی نمی توانند از کتاب ها و ویدئوهای برنامه نویسی که به زبان انگلیسی منتشر می شوند استفاده کنند. از همین جهت ممکن است سرعت پیشرفتشان در برنامه نویسی به کندی پیش برود. هدف ما از راه اندازی وبسایت پرووید کمک کردن به برنامه نویسان و توسعه دهندگان نرم افزار برای ارتقا دادن سطح مهارت های خود در این حوزه و انتقال مطالبی است که اکثراً در کتاب های تخصصی و ویدئوهایی منتشر می شوند که به زبان انگلیسی اند. باور ما بر  این است که جامعه ی برنامه نویسی ایران نیازمند تلاش روز افزون برای رسیدن به بالاترین سطح جهانی در حوزه ی توسعه ی نرم افزار است.

در حال حاضر پرووید با یاری خداوند و حمایت شما برنامه نویسان عزیز با بیش از یک دهه حضور در این حوزه توانسته است به عنوان مرجعی در آموزش برنامه نویسی تبدیل شود. تیم متخصصان پرووید بر این باور هستند که ایرانی لایق بهترین ها و بالاترین درجه های بین المللی و جهانی است. باید برای رسیدن به یک سطح بین المللی و جهانی در حوزه ی برنامه نویسی و توسعه ی نرم افزار پا به پای انگلیسی زبانان حرکت کنیم و بتوانیم امکان دسترسی ایرانیان را به نوع از مطالب فراهم کنیم.

به طور کلی مطالب وب سایت پرووید به سه دسته تقسیم می شوند:

بسته های آموزش ویدئویی که توسط مدرسان ما آموزش داده شده اند

در ضبط این بسته ها سعی کرده ایم از بهترین برنامه نویسان و مدرسان در حوزه تخصص خودشان بهره ببریم. از مزیت های این بسته های آموزشی می توان به سرفصل های جامع و کابردی آن اشاره کرد، که توسط  تیم فنی پرووید مورد بررسی قرار گرفته و با سختگیری انتخاب شده اند. علاوه بر این، مطالب مطرح شده در این بسته های آموزشی از بهترین کتاب های انگلیسی زبان گرفته شده، از این رو می توانیم به شما اطمینان دهیم بعد از دیدن این آموزش ها و تمرین نکاتی که در ویدیو ها به شما آموزش داده می شود می توانید به نتیجه دلخواهتان برسید.

بسته های آموزش ویدئویی که دوبله آموزش های انگلیسی زبان هستند

به دلیل اهمیت بسیار زیاد مطالب مطرح شده در آموزش های انگلیسی زبان، از سایت هایی از قبیل Pluralsight و Lynda که شامل آموزش های بهترین برنامه نویسان در دنیای برنامه نویسی هستند و همچنین به دلیل ضعف اکثر برنامه نویسان ایرانی در زبان انگلیسی، ما تصمیم به دوبله کردن این سری آموزش ها به زبان فارسی کردیم. خوشبختانه در حال حاضر بیش از 270 بسته ی آموزشی به زبان فارسی دوبله شده اند و این روند ادامه دارد. سعی ما بر این است که بطور منظم و هفتگی بسته های آموزشی روز دنیای برنامه نویسی را به زبان فارسی دوبله کرده و در اختیار شما قرار دهیم.

دوره های متنی که ترجمه شده از کتاب های انگلیسی  زبان هستند

همانطور که می دانید مقاله و متن ها و آموزش های بسیاری در حوزه برنامه نویسی وجود دارد، اما مشکل و ضعف این متون ترجمه کلمه به کلمه، کلمات تخصصی می باشد که متون را نامفهوم می کند. در پرووید سعی ما بر این بوده است متون و کتاب های زبان انگلیسی تخصصی در حوزه برنامه نویسی و توسعه نرم افزار را بصورت درست و روان ترجمه کنیم تا مفهوم اصلی از متن ها به راحتی قابل درک باشد. این دوره ها فصل بندی شده هستند که هر فصل هم شامل درس هایی می باشد که شما را در آموزش قدم به قدم پیش می برند.