در این پست از وبسایت پرووید در رابطه با کار کردن با 10 ویژگی برتر اس کیو ال سرور 2014 – #3 صحبت خواهیم کرد. به ادامه ی مطلب بروید.

10 ویژگی برتر اس کیو ال سرور 2014 – #3: نسخه ی پشتیبان مدیریت شده (Managed Backup)

باید اعتراف کرد که خیلی از افرادی که با بانک های اطلاعاتی کار می کنند و امور روزانه ی خود را مدیریت می کنند، DBA (مدیر بانک های اطلاعاتی) نیستند. همین موضوع باعث می شود که در امر Backup (نسخه پشتیبان) گیری ضعیف عمل کنند. این موضوع می تواند بسیار خطرناک باشد و تا از بین رفتن کل داده های ذخیره شده پیش برود.

Managed Backup to Azure

خوشبختانه در اس کیو ال سرور 2014 یک قابلیت جدید با نام Managed Backup تعبیه شده است. با استفاده از این قابلیت، عمل Backup گیری به صورت اتوماتیک از بانک اطلاعاتی شما انجام شده و بر روی اکانت شما در Azure ذخیره می شود. این موضوع می تواند بر اساس سیاست گذاری های شما و یا تنظیمات خود سیستم باشد. به عنوان مثال، هنگامی که بانک اطلاعاتی دچار تغییراتی زیاد شود، عمل Backup گیری انجام می شود. علاوه بر این، شما خود می توانند این تنظیمات را کنترل کرده و برای تهیه ی نسخه ی پشتیبان از بانک اطلاعاتی بازه های زمانی تنظیم کنید.

امیدواریم که این آموزش از وبسایت پرووید نیز مورد توجه تمامی دوستان عزیز قرار گرفته باشد. از شما دعوت می‌کنیم که از دیگر آموزش های ما در رابطه با SQL Server استفاده کنید. لیست کامل این آموزش ها را می توانید در پست مربوط به آموزش ده ویژگی برتر SQL Server 2014 مشاهده کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *