سلام. من مرتضی گیتی هستم و هدفم از راه اندازی وبسایت پرووید کمک کردن به برنامه نویسان و توسعه دهندگان نرم افزار برای ارتقا دادن سطح مهارت های خود در این حوزه است. از شش سال پیش که آموزش آنلاین را آغاز کردم تا به امروز بیش از سیصد ساعت آموزش ویدئویی رو در قالب دویست بسته ی آموزشی ویدئویی و صوتی تولید و دوبله کرده ام. باور من این است که جامعه ی برنامه نویسی ایران نیازمند تلاش روز افزون برای رسیدن به بالاترین سطح جهانی است.

آموزش آنلاین و تولید بسته های آموزشی رو از زمانی که دانشجوی کاردانی رشته ی مهندسی نرم افزار بودم شروع کردم و ویدئوهای رایگانی را برای به اشتراک گذاشتن دانش و تجربه ی خود با برنامه نویسان تولید کردم و بر روی وبلاگ آموزشی خودم منتشر کردم. بعد از چند مدت تصمیم گرفتم وبسایت پرووید رو راه اندازی کنم.

وبسایت پرووید (ProVid که سر نام کلمه های Programming Videos) رو با هدف آموزش برنامه نویسی در قالب بسته های آموزشی جامع از سال 1392 شروع کردم. با تولید بسته های آموزشی کار رو شروع کردم و بعد از تولید بیش از سی بسته ی آموزشی در حوزه های مختلف توسعه ی نرم افزار با دات نت، تصمیم به دوبله ی آموزش های انگلیسی زبان گرفتم. این کار رو از این جهت شروع کردم که میدونستم آموزش هایی که به صورت انگلیسی منتشر می شوند حاوی محتوای با ارزشی هستند که متاسفانه اغلب برنامه نویسان ایرانی به علت ضعف در زبان انگلیسی قادر به استفاده از آنها نیستند.

و کلام آخر اینکه امیدوارم که با یاری خداوند و حمایت شما کاربران عزیز، وبسایت پرووید هر روز جامع تر گردد و بتواند به مرجعی در آموزش برنامه نویسی تبدیل شود. من بر این باور هستم که وظیفه دارم جامعه ی برنامه نویسی ایران رو به بالاترین سطح بین المللی و جهانی برسانم.