در این پست از وبسایت پرووید با اولین قسمت از سری آموزشی “پیاده سازی الگوریتم خوشه بندی کا-میانگین در سی شارپ” در خدمت شما هستیم. به ادامه ی مطلب بروید.

با عرض سلام خدمت تمامی کاربران عزیز سایت پرووید. در این سری آموزشی من قصد دارم نحوه ی پیاده سازی الگوریتم خوشه بندی کا-میانگین (K-Means Clustering) در سی شارپ رو خدمتتون عرض کنم.

سعی می کنم به زبان خیلی ساده و غیررسمی بنویسم. یه مدت قبل توی پروژه ی کارشناسی ارشدم از این الگوریتم استفاده کردم و داده هامو خوشه بندی کردم. بعد از اتمام کارم به این فکر افتادم که این الگوریتم رو توی سی شارپ پیاده سازی کنم. اینکه انگیزم از این کار چی بود رو بهتره که نگم. به هر حال، شروع کردم به کار و بعد از چند ساعت تونستم کار رو تموم کنم.

بعد از انجام کار، تصمیم گرفتم که نتیجه ی کارم رو در قالب یه مقاله توی سایت کد پراجکت (codeproject.com) منتشر کنم. این لینک مقاله توی سایت کد پراجکت هست. البته از قبل هم چند تا مقاله توی این سایت در مورد شی گرایی و … داشتم. بعد از این، تصمیم گرفتم که توی یه سری پست روی وبسایت پرووید هم کارمو ارائه بدم. البته سعی کردم کدنویسی رو خیلی ساده انجام بدم.

خب، حالا که ماهیت این سری آموزش آشنا شدید، بذارید بحثمو توی پست بعدی ادامه بدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *