در این پست از وبسایت پرووید در رابطه با آموزش ساخت برنامه با Xamarin.Forms و MvvmCross صحبت خواهیم کرد. MvvmCross نام فریم ورکی برای ساخت برنامه های Xamarin با الگوی MVVM می باشد.

امروزه ساخت برنامه های cross-platform با استفاده از تکنولوژی های مختلف بسیار فراگیر شده است. یکی از تکنولوژی هایی که امروزه برای ساخت چنین برنامه هایی استفاده می شود Xamarin.Forms است. بدون شک اطلاع دارید که در حال حاضر بسته های آموزشی مختلفی بر روی وبسایت پرووید در رابطه با آموزش Xamarin.Forms قرار داده شده است که می توانید به راحتی اقدام به خرید و استفاده از آنها کنید.

به دلیل ویژگی هایی که Xamarin.Forms در ذات خود دارد، استفاده از الگوی MVVM را در آن بسیار ساده می کند. مباحث مربوط به Binding و Notification ها که پیش از این در برنامه های WPF وجود داشتند در Xamarin.Forms قرار داده شده است. همین موضوع باعث می شود که بتوانیم به راحتی الگوی MVVM را در Xamarin.Forms پیاده سازی کینم. یکی از ابزارهایی که برای پیاده سازی MVVM در Xamarin.Forms استفاده می شود فریم ورک MVVMCrosss است. قابل ذکر است که در حال حاضر بسته ی آموزش ویدئویی معماری MVVM برای برنامه های موبایل Xamarin بر روی سایت پرووید قرار گرفته است که به راحتی می توانید اقدام به خرید و استفاده از آن کنید.

لیست کامل سری آموزش ساخت برنامه با Xamarin.Forms و MvvmCross

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *