همانطور که می دانید سایت پرووید همواره سعی کرده است که با ارائه ی آموزش های به روز، کاربردی و حرفه ای در یادگیری برنامه نویسی همراه همیشگی شما باشد. طبق درخواست های مکرر کاربران عزیز سایت در رابطه با امکان ایجاد خرید تمامی آموزش های سایت به صورت یک جا، هم اکنون امکان انجام این کار را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم.

در این آرشیو چه چیزی دریافت خواهید کرد؟

این آرشیو حاوی ساعت ها آموزش تخصصی توسعه ی نرم افزار با دات نت و بیش از هشت هزار فایل ویدئویی با کیفیت عالی در صوت و تصویر و با زبان شیوای فارسی است. هم اکنون، می توانید تمامی آموزش های سایت پرووید شامل:

  • بسته های آموزش ویدئویی
  • بسته های آموزش صوتی
  • آموزش های رایگان

را یک جا دریافت کنید. دقت کنید که مطالب سایت پرووید کاملاً تخصصی بوده و شما را دقیقاً برای ورود به بازار کار آماده می کند.

provid-products-01
provid-products-03

قیمت این آرشیو چقدر است؟

قیمت این آرشیو بی نظیر که شما را از هر کلاسی و بسته ی آموزشی بی نیاز می کند فقط و فقط شش میلیون و نهصد و نود هزار تومان است.

آیا این قیمت به صرفه است؟

بله. در حال حاضر قیمت هر کدام از بسته های آموزشی وبسایت پرووید تقریبا صد و یا صد و بیست هزار تومان است. و همانطور که ممکن است اطلاع داشته باشید، هم اکنون نزدیک به صد و هفتاد بسته ی آموزشی بر روی سایت قرار داده شده است. اگر شما بخواهید هر کدام از بسته ها را به صورت تک تک خریداری کنید، علاوه بر حجم ترافیک مصرفی برای دانلود مطالب و زمان مورد نیاز برای دانلود فایل ها، نزیک به هفده میلیون تومان هزینه خواهید کرد. اما با خرید آرشیو کامل سایت، نزدیک به یازده میلیون تومان کمتر پرداخت خواهید کرد.

علاوه بر این، برای شرکت در یک کلاس ساده ی سی شارپ نزدیک به دو میلیون هزینه خواهید کرد. علاوه بر هزینه ی خود کلاس، هزینه ی زمانی و مالی رفت و آمد و ترافیک و … را نیز در نظر بگیرید. این موضوع را نیز فراموش نکنید که در یک کلاس علاوه بر شما، دانش آموزان دیگری نیز هستند. حتی این که مطالب کلاس برای شما فقط یک بار گفته می شود را نیز فراموش نکنید. در مقایسه، با خرید این آرشیو می توانید ساعت ها آموزش را بارها و بارها در منزل و با خیال راحت تماشا کنید و هزینه ی رفت و آمد و زمان ماندن و ترافیک را نیز پرداخت نخواهید کرد.

موضوع آخر که یکی از ویژگی های مهم این آرشیو می باشد این است که در این آرشیو بیش از شصت بسته ی آموزشی زبان انگلیسی که از وبسایت های Pluralsight و Lynda منتشر شده اند، به فارسی دوبله شده اند. این موضوع می تواند بسیار اهمیت داشته باشد چرا که اغلب برنامه نویسان به خاطر ضعف در زبان انگلیسی نمی توانند از مطالب بسیار ارزشمند و تخصصی این آموزش های انگلیسی زبان استفاده کنند. این ویژگی منحصر به فرد ترین نقطه ی تمایز این آرشیو با کلاس های آموزشی و حتی مطالب سایت های دیگر است.

provid-products-02
provid-products-04

آیا پرووید تخفیف بیشتری نیز به ما می دهد؟

بله. همانطور که می دانید تقریباً ماهانه چندین بسته ی آموزشی بر روی سایت منتشر می شود. برای کسانی که آرشیو کامل پرووید را خریداری می کنند یک کد تخفیف بسی درصدی به مدت نه ماه فعال می شود تا بتوانند آموزش های جدید را به مدت نه ماه با سی درصد تخفیف خریداری کنند.

آیا خرید بعضی از بسته های آموزشی درون آرشیو به صورت گزینشی نیز امکان پذیر است؟

متاسفانه این امکان وجود ندارد. اگر مایل به خرید گزینشی محصولات هستید، توصیه می کنیم که از وبسایت به صورت دانلودی خرید کرده و بسته های مورد نظر را دانلود کنید. ضمناً در نظر داشته باشید که با خرید بیش از چهارصد هزار تومان از سایت، یک محصول رایگان به انتخاب خود دریافت خواهید کرد.

provid-products-05
provid-products-06

نحوه ی دریافت آرشیو چگونه است؟

برای دریافت این آرشیو بی نظیر کافی است که با شماره تماس های ما ارتباط برقرار کرده و سفارش خود را اعلام کنید. ما با دریافت هزینه ی فلش مورد نظر شما از خود شما، اقدام به خرید کرده و پس از کپی کردن فایل ها بر روی آن، اقدام به آدرس مورد نظر شما می کنیم. دقت کنید که ظرفیت فلش شما باید حداقل شصت و چهار گیگابایت باشد.