شماره تماس 09336863931 | 09178169907 پست الکترونیک provid.ir@gmail.com

بسته ی آموزش قابلیت های جدید ADO.NET Entity Framework 7

بسته ی آموزش قابلیت های جدید ADO.NET Entity Framework 7

یکی دیگر از آموزش های گروه آموزشی پرووید بسته ی آموزش قابلیت های جدید ADO.NET Entity Framework 7 می باشد که در این قسمت آن را به شما معرفی می کنیم. این بسته ی آموزشی نیز یکی از دوره های آموزشی دیگر که در حوزه ی فارسی سازی آموزش های انگلیسی تنظیم شده است می باشد. عنوان این بسته ی آموزشی “نگاه رو به جلو به سمت Entity Framework 7” است که با نام اصلی Looking Ahead to Entity Framework 7 از شرکت Pluralsight منتشر شده است.

Entity Framework چیست؟

Entity Framework یک ORM است که توسط شرکت Microsoft توسعه داده میشود. نسخه 1.0 آن مایوس کننده بود و در موارد بسیاری کمبود داشت. اما با توجه به سرمایه گذاری زیادی که Microsoft روی پروژه انجام داده بود، مشخص بود که قصد جدی در توسعه این ابزار دارد. نسخه کنونی آن، 7 هست که با 2017 Visual Studio  روی سیستم نصب میشود. با توجه به اهمیت این بحث برای Microsoft، انتظار میرود که توسعه این ابزار به طور فعالی ادامه پیدا کند و امکانات کاملی به آن اضافه شود.

چرا از Entity Framework استفاده می کنیم؟

  • دسترسی به داده ها را ساده می سازد و به ما اجازه می دهد تا مدل مفهومی مورد نیاز برای کسب و کار را ایجاد کنیم.
  • Entity Framework اجازه میدهد تا شما روابط چندبه چند (n: n) را بدون join ها متعدد مدیریت نمایید.
  • جهت کاهش پیچیدگی کد، جداول مرتبط را در یک Entity مدل می کند.
  • پشتیبانی غنی و خوب از ارث بری ها برای جدول به ازای سلسله مراتب، زیرکلاس (subclass) و تایپ های به هم چسبیده (concrete type).
  • چون دارای مکانیسم بسیار قوی Query گیری از Entity هاست. کسانی که مایل با استفاده از LINQ نیستند، میتواننداز Entity Client provider  همراه باEntitySQLاستفاده نمایند.
  • مستقل از نوع پایگاه داده می باشد و بر اساس استاندارد ADO.NET Providers. کار می کند.

قابلیت های جدید ADO.NET Entity Framework 7

از شما دعوت می کنیم سری آموزشی آشنایی با Entity Framework 7 را از وبسایت پرووید مطالعه کنید. برای این کار همین عبارت را بر روی سایت جست و جو کنید.

بسته ی جامع 5 ADO.NET Entity Framework

قابل ذکر است که پیش از این بسته ی آموزش جامع ADO.NET Entity Framework 5 به زبان فارسی تنظیم شده است و بر روی وبسایت پرووید قرار گرفته است. به علاوه از شما دعوت می کنیم که از سری آموزش های رایگان Entity Framework وبسایت دیدن کنید.

رجوع به این بسته در سایت Pluralsight

ویدئوی معرفی به علت قرار داشتن بر روی سایت آپارات از کیفیت بالایی برخوردار نیست. این موضوع در مورد ویدئوهای خریداری شده که بر روی سرور سایت قرار داده شده اند صدق نمی کند.

دانلود دموی بسته ی آموزش قابلیت های جدید ADO.NET Entity Framework 7

خرید آنلاین بسته ی آموزش قابلیت های جدید ADO.NET Entity Framework 7

با خرید این بسته ی آموزشی لینک دانلود آن به صورت مستقیم برای شما ایمیل شده و می توانید اقدام به دانلود کنید. دقت بفرمایید که لینک دانلود ارسال شده پس از گذشت 24 ساعت منقضی می شود.

به منظور دریافت پستی بسته های برنامه نویسی سایت پرووید، پس از انجام پرداخت، بر روی دکمه ی زیر کلیک کرده و فرم مربوطه را پر کنید.

Purchase-Icon

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *