شماره تماس 09336863931 | 09178169907 پست الکترونیک provid.ir@gmail.com

بسته ی آموزش فارسی مباحث پیشرفته در WPF

بسته ی آموزش فارسی مباحث پیشرفته در WPF

یکی دیگر از آموزش های گروه آموزشی پرووید بسته ی آموزش فارسی مباحث پیشرفته در WPF می باشد که در این قسمت آن را به شما معرفی می کنیم. این بسته ی آموزشی نیز یکی از دوره های آموزشی دیگر که در حوزه ی فارسی سازی آموزش های انگلیسی تنظیم شده است می باشد. عنوان این بسته ی آموزشی “مباحث پیشرفته در WPF” است که با نام اصلی WPF Advanced Topics شرکت Pluralsight منتشر شده است.

WPF چیست؟

WPF سر آغاز سه کلمه Windows Presentation Foundation می باشد. هر کسی که تا به حال در محیط های گرافیکی و یا به اصلاح برنامه نویسان، محیط های ویژوال، برنامه نویسی کرده باشد، یقینا با مفاهیم Windows Application ها که گاها به صورت مخفف WinApp نیز نامیده می شوند، آشنا می باشد. این نوع برنامه نویسی همزمان با ورود سیستم عامل های ویندوز در دنیای کامپیوتر شروع شد و روز به روز با به وجود آمدن زبان های متفاوت جایگاه محبوبتری نزد برنامه نویسان پیدا کرد.

بسته های آموزش WPF و مباحث مرتبط وبسایت پرووید

پیش از این بسته های متعددی برای آموزش WPF و مباحث مرتبط با آن بر روی وبسایت پرووید منتشر شده است. از شما دعوت می کنیم از بسته های زیر دیدن کنید:

در این بسته ی آموزشی، به مباحث بسیار پیشرفته و حرفه ای در ساخت برنامه های WPF می پردازیم. این مجموعه ی آموزشی مناسب دوستانی می باشد که پیش از این با مباحث پیشرفته در WPF آشنا هستند.

Pluralsight Logoرجوع به این بسته در سایت Pluralsight

ویدئوی معرفی به علت قرار داشتن بر روی سایت آپارات از کیفیت بالایی برخوردار نیست. این موضوع در مورد ویدئوهای خریداری شده که بر روی سرور سایت قرار داده شده اند صدق نمی کند.

دانلود دموی بسته ی آموزش فارسی مباحث پیشرفته در WPF

عناوین فصل های بسته ی آموزش فارسی مباحث پیشرفته در WPF

فصل اول: مباحث پیشرفته استفاده مجدد از UI

  • استفاده مجدد از UI
  • استفاده مجدد از Resource ها
  • استفاده مجدد از Template ها
  • استفاده مجدد از فایل های XAML
  • کار با XAML و Codebehind
  • استفاده از UserControl

فصل دوم: مباحث پیشرفته مربوط به پرینت کردن

فصل سوم: مباحث پیشرفته استایل ها

فصل چهارم: مباحث پیشرفته کار با Thread ها و سرویس ها

فصل پنجم: مباحث پیشرفته ی Interop

خرید آنلاین بسته ی آموزش فارسی مباحث پیشرفته در WPF

490,000 ریال – خرید

با خرید این بسته ی آموزشی لینک دانلود آن به صورت مستقیم برای شما ایمیل شده و می توانید اقدام به دانلود کنید. دقت بفرمایید که لینک دانلود ارسال شده پس از گذشت 24 ساعت منقضی می شود.

به منظور دریافت پستی بسته های برنامه نویسی سایت پرووید، پس از انجام پرداخت، بر روی دکمه ی زیر کلیک کرده و فرم مربوطه را پر کنید.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *