شماره تماس 09336863931 | 09178169907 پست الکترونیک provid.ir@gmail.com

آموزش پیشرفته برنامه نویسی سرویس گرا WCF RIA

آموزش پیشرفته برنامه نویسی سرویس گرا WCF RIA

یکی دیگر از آموزش های گروه آموزشی پرووید بسته ی آموزش پیشرفته برنامه نویسی سرویس گرا WCF RIA Services Advanced Topics می باشد که در این قسمت آن را به شما معرفی می کنیم. این بسته ی آموزشی نیز یکی از دوره های آموزشی دیگر که در حوزه ی فارسی سازی آموزش های انگلیسی تنظیم شده است می باشد. عنوان این بسته ی آموزشی “آموزش پیشرفته برنامه نویسی سرویس گرا WCF RIA Services “ است که با نام اصلی WCF RIA Services Advanced Topics از شرکت Pluralsight منتشر شده است.

دقت بفرمایید که برای دریافت سری اول این آموزش که با نام WCF RIA Services بر روی سایت منتشر شده است، از این لینک دیدن کنید.

WCF RIA Services چیست؟

WCF RIA Services

تکنولوژی WCF RIA Services مایکروسافت به منظور ساخت برنامه های چند لایه (N-Tier) سرویس گرا در محیط دات نت معرفی شد. با استفاده از تکنولوژی WCF RIA Services ساخت برنامه های چند لایه ی سرویس گرا به منظور دسترسی به داده ها، به روز رسانی داده ها و بقیه ی عملیات بسیار ساده و یکپارچه می گردد. به علاوه، تکنولوژی WCF RIA Services مکانیزم های اعتبارسنجی دادها، کنترل هویت کابران و بسیاری مباحث دیگر را به راحتی با تکنولوژی های سمت کلاینت مانند سیلورلایت، WPF، Ajax یکپارچه می سازد.

دقت بفرمایید که برای استفاده از این دوره ی آموزشی، دانش شما در سیلورلایت و WCF مورد نیاز است. بنابراین، از دوره های زیر استفاده کنید:

علاوه بر این، برای دریافت سری اول این آموزش که با نام WCF RIA Services بر روی سایت منتشر شده است، از این لینک دیدن کنید.

Pluralsight Logo

رجوع به این بسته در سایت Pluralsight

ویدئوی معرفی به علت قرار داشتن بر روی سایت آپارات از کیفیت بالایی برخوردار نیست. این موضوع در مورد ویدئوهای خریداری شده که بر روی سرور سایت قرار داده شده اند صدق نمی کند.

دانلود دموی بسته ی آموزش پیشرفته برنامه نویسی سرویس گرا WCF RIA

عناوین فصل های بسته ی آموزش پیشرفته برنامه نویسی سرویس گرا WCF RIA

فصل اول: مفاهیم پایه ی WCF RIA Services

فصل دوم: کار با سرویس های کوئری گرفتن از بانک اطلاعاتی

فصل سوم: به روز رسانی داده ها

فصل چهارم: کد های Business Logic و Data Validation

خرید بسته ی آموزش پیشرفته برنامه نویسی سرویس گرا به صورت آنلاین

490,000 ریال – خرید

با پیش خرید کردن بسته ی آموزشی از وبسایت پرووید، 10 درصد تخفیف گرفته و در زمان انتشار آموزش (نهایتاً دو هفته ی آینده) بسته را به صورت کامل دریافت کنید. کد streaming را در فاکتور وارد کنید.

با خرید این بسته ی آموزشی لینک دانلود آن به صورت مستقیم برای شما ایمیل شده و می توانید اقدام به دانلود کنید. دقت بفرمایید که لینک دانلود ارسال شده پس از گذشت 24 ساعت منقضی می شود.

به منظور دریافت پستی بسته های برنامه نویسی سایت پرووید، پس از انجام پرداخت، بر روی دکمه ی زیر کلیک کرده و فرم مربوطه را پر کنید.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *