شماره تماس 09336863931 | 09178169907 پست الکترونیک provid.ir@gmail.com

آموزش معماری پیازی و ساخت پروژه عملی با ASP.NET Core MVC

آموزش معماری پیازی و ساخت پروژه عملی با ASP.NET Core MVC

آموزش معماری پیازی و ساخت پروژه عملی با ASP.NET Core MVC یکی دیگر از آموزش های گروه برنامه نویسی پرووید می باشد که در این قسمت از وبسایت پرووید به شما تقدیم می شود.

معماری پیازی چیست؟

معماری پیازی یکی از روش های مفید و ارجح معماری نرم افزار برای قابل آزمون بودن (Testability) , قابلیت نگهداری (Maintainability) و قابلیت اطمینان (Dependability) در ساختار نرم افزار مانند بانک اطلاعات یا سرویس های مختلف مورد استفاده می باشد. مهمترین دلیل برای ایجاد چنین معماری نیازمندی به ساختاری است تا قابلیت نگهداری برنامه های تحت وب در دراز مدت را فراهم نماید. این نکته با رعایت اصل SOP (Separation Of Concerns) در سرتاسر سیستم بدست می آید. این معماری برای برنامه های تحت وب ساده و کوچک اصلا مناسب نیست بلکه برای برنامه های تحت وب مرتبط با کسب و کارهای بلند مدت همراه با رفتارهای پیچیده مناسب می باشد. این معماری بر روی استفاده از اینترفیس هایی برای ارائه رفتارهای سیستم تاکید می کند و برون سازی Infrastructure برنامه از Core برنامه را مورد توجه قرار می دهد.

پروژه ی مورد ساخت در این آموزش

در این بسته ی آموزشی یک پروژه ی تحت وب را با تکنولوژی ASP.NET Core MVC 2 و با استفاده از روش Code First در Entity Framework Core 2 پیاده سازی خواهیم کرد. پروژه ی ما از چهار لایه ی Data، Repository، Service و Web تشکیل می شود. آموزش ساخت این پروژه از صفر تا صد می باشد. علاوه بر این، بر مباحث تئوری معماری پیازی نیز تمرکز خواهد شد.

ویدئوی معرفی به علت قرار داشتن بر روی سایت آپارات از کیفیت بالایی برخوردار نیست. این موضوع در مورد ویدئوهای خریداری شده که بر روی سرور سایت قرار داده شده اند صدق نمی کند.

خرید آنلاین آموزش معماری پیازی و ساخت پروژه عملی با ASP.NET Core MVC در ویژوال استادیو 2017

با خرید این بسته ی آموزشی لینک دانلود آن به صورت مستقیم برای شما ایمیل شده و می توانید اقدام به دانلود کنید. دقت بفرمایید که لینک دانلود ارسال شده پس از گذشت 24 ساعت منقضی می شود.

به منظور دریافت پستی بسته های برنامه نویسی سایت پرووید، پس از انجام پرداخت، بر روی دکمه ی زیر کلیک کرده و فرم مربوطه را پر کنید.

Purchase-Icon

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *