شماره تماس 09336863931 | 09178169907 پست الکترونیک provid.ir@gmail.com

آموزش قابلیت های جدید سی شارپ 6

آموزش قابلیت های جدید سی شارپ 6

سری آموزش قابلیت های جدید سی شارپ 6 یکی دیگر از آموزش های گروه برنامه نویسی پرووید می باشد که در این قسمت از وبسایت پرووید به شما عزیزان و علاقه مندان تقدیم می شود.

سی شارپ چیست؟

زبان سی شارپ یکی از زبانهای بسیار محبوب و قدرتمند محیط دات نت است. امروزه بسیاری از برنامه های کاربردی را با با زبان سی شارپ توسعه می دهند. افرادی که در سابقه ی خود، کار کردن با زبان قدرتمندی شبیه C یا C++ را دارند، با زبان سی شارپ ارتباط بهتری برقرار می کنند. شباهت زیاد در Syntax این زبان با زبانهای C و C++ باعث محبوبت بیشتر این زبان شده است.

در بسته ی آموزش قابلیت های جدید سی شارپ 6 قابلیت های جدید این زبان محبوب را به شما آموزش می دهیم. دقت بفرمایید که دانش شما در زبان سی شارپ و شی گرایی در این آموزش مورد نیاز است. به همین دلیل، از شما دعوت می کنیم قبل از استفاده از این بسته ی آموزشی از بسته های زیر استفاده کنید:

بسته ی آموزش قابلیت های جدید سی شارپ 7

پیش از این، بسته ی آموزش قابلیت های جدید سی شارپ 7 بر روی وبسایت پرووید منتشر شده است.

برخی از موضوعات مطرح شده در این آموزش عبارت اند از:

  • عملوند Null-Conditional
  • مقدار دهی اولیه به Auto-Property
  • عبارت Nameof
  • توابع سازنده ی اولیه
  • و موارد دیگر از ویژگی های جدید سی شارپ 6

خرید بسته ی آموزش قابلیت های جدید سی شارپ 6 به صورت آنلاین

200,000 ریال – خرید

با خرید این بسته ی آموزشی لینک دانلود آن به صورت مستقیم برای شما ایمیل شده و می توانید اقدام به دانلود کنید. دقت بفرمایید که لینک دانلود ارسال شده پس از گذشت 24 ساعت منقضی می شود.

به منظور دریافت پستی بسته های برنامه نویسی سایت پرووید، پس از انجام پرداخت، بر روی دکمه ی زیر کلیک کرده و فرم مربوطه را پر کنید.

Purchase-Icon

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *