شماره تماس 09336863931 | 09178169907 پست الکترونیک provid.ir@gmail.com

آموزش فارسی Prism در WPF مشکلات و راه حل ها

آموزش فارسی Prism در WPF مشکلات و راه حل ها

یکی دیگر از آموزش های گروه آموزشی پرووید سری آموزش فارسی Prism در WPF مشکلات و راه حل ها می باشد که در این قسمت آن را به شما معرفی می کنیم. این سری آموزش ها که به بررسی مشکلات معمول و راه حل های آن ها در Prism می پردازند از جمله آموزش هایی هستند که در حوزه ی فارسی سازی آموزش های انگلیسی تنظیم شده اند. تمامی این آموزش ها از شرکت Pluralsight منتشر شده است.

Prism چیست؟

Prism یک الگوی طراحی برنامه در ساخت اپلیکیشن های WPF، Silverlight و Windows Phone است. این الگو با در نظر داشتن دو اصل بسیار مهم در ساخت برنامه ها: Loose Coupling (تنیدگی سست)، Separation of Concerns (جداسازی وابستگی ها) ما را در ساخت برنامه های مرکب (Composite) یاری می دهند. برنامه هایی که بر اساس الگوی Prism طراحی شده اند در واقع برای تغییر (Built for Change) و ماندگاری (Built for Last) ساخته شده اند.

الگوی Prism با تعریف کردن قسمت های مختلفی از قبیل Shell، Region، Bootstrapper برنامه را به قسمت های مختلفی می شکند. در صورت استفاده از الگوی Prism می توان برنامه های ماندگارتر، اصولی تر و دقیق تری را در پلت فرم های ذکر شده ساخت. گفتنی است که این الگو به نحوی که در WPF، Silverlight و Windows Phone قابل استفاده است، در Windows Forms Application ها قابل استفاده نیست. دلیل این موضوع هم عدم وجود قابلیت های مورد نیاز برای پیاده سازی آن در پلت فرم Windows Forms Application است.

بسته ی آموزش Prism در WPF

از شما دعوت می کنیم از بسته ی آموزش Prism در WPF دیدن کنید.

بسته ی آموزش Prism 5 و ویژگی های جدید در WPF

از شما دعوت می کنیم از بسته ی آموزش Prism 5 و ویژگی های جدید در WPF دیدن کنید.

رجوع به این بسته در سایت Pluralsight

ویدئوی معرفی به علت قرار داشتن بر روی سایت آپارات از کیفیت بالایی برخوردار نیست. این موضوع در مورد ویدئوهای خریداری شده که بر روی سرور سایت قرار داده شده اند صدق نمی کند.

دانلود دموی آموزش فارسی Prism در WPF مشکلات و راه حل ها

عناوین فصل های آموزش فارسی Prism در WPF مشکلات و راه حل ها

خرید آنلاین بسته ی بارگذاری ماژول بر اساس Role کاربران

خرید آنلاین بسته ی نشان دادن چندین Shell

خرید آنلاین بسته ی بارگذاری View های وابسته

خرید آنلاین بسته ی آموزش کامل کار با TabControl

با خرید این بسته ی آموزشی لینک دانلود آن به صورت مستقیم برای شما ایمیل شده و می توانید اقدام به دانلود کنید.

به منظور دریافت پستی بسته های برنامه نویسی سایت پرووید، پس از انجام پرداخت، بر روی دکمه ی زیر کلیک کرده و فرم مربوطه را پر کنید.

Purchase-Icon

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *