شماره تماس 09336863931 | 09178169907 پست الکترونیک provid.ir@gmail.com

آموزش عملی ساخت برنامه وب با AngularJS

آموزش عملی ساخت برنامه وب با AngularJS

بسته ی “آموزش عملی ساخت برنامه وب با AngularJS” از دیگر بسته های آموزشی است که وبسایت پرووید در میان بسته های پارسی شده به علاقه مندان این حوزه عرضه می کند. بسته ی آموزش “آموزش عملی ساخت برنامه وب با AngularJS” که در این قسمت از وبسایت پرووید می توانید جزییات مربوط به آن را مشاهده و آن را خریداری کنید. این بسته ی آموزشی با نام Building A Web App From Scratch With AngularJS از وبسایت تاتس پلاس منتشر شده است.

AngularJS یکی از کتابخانه های حذاب جاوا اسکریپت است. در ابتدای معرفی زبان HTML، وبسایت ها علی رغم حالت فعلی آنها، به منظور نمایش داده ها استاتیک از قبیل متن و عکس مورد استفاده قرار می گرفتند. این موضوع به راحتی با استفاده از زبان HTML قابل انجام بود. رفته رفته با بوجود آمدن Web Application ها، زبان HTML به تنهایی نمی توانست مورد استفاده قرار بگیرد. در واقع، این کمبود و احساس نیاز باعث ایجاد کتابخانه ی AngularJS از سمت گوگل شد. این کتابخانه به منظور افزایش قدرت HTML در ساخت برنامه های تحت وب معرفی شد.

در این بسته ی آموزشی با فرض بر دانش نسبی شما در جاوا اسکریپت و AngularJS یک برنامه ی عملی را از صفر تا صد قدم به قدم ایجاد خواهیم کرد. در این برنامه اطلاعات مربوط به تعدادی مخاطب را ذخیره و مدیریت می کنیم. در ضمن از شما دعوت می کنیم از این بسته های آموزشی دیدن کنید.

این آموزش به صورت فصل به فصل بر روی وبسایت قرار می گیرد.

Tutsplus

رجوع به این بسته در سایت Tutsplus

ویدئوی معرفی به علت قرار داشتن بر روی سایت آپارات از کیفیت بالایی برخوردار نیست. این موضوع در مورد ویدئوهای خریداری شده که بر روی سرور سایت قرار داده شده اند صدق نمی کند.

عناوین فصل های بسته ی آموزش عملی ساخت برنامه وب با AngularJS

فصل اول: شروع به کار

 • راه اندازی محیط پروژه ی ساخت برنامه ی وب با AngularJS
 • راه اندازی سرور
 • راه اندازی برنامه ی AngularJS
 • پیکربندی روت ها (Route)
 • ایجاد منابع (Resource)
 • ایجاد لیست مربوط به مخاطبین (از قابلیت های پروژه)

فصل دوم: قابلیت های اصلی

Coming Soon

فصل سوم: آخرین تغییرات

Coming Soon

فصل چهارم: نتیجه گیری

Coming Soon

با خرید این بسته ی آموزشی لینک دانلود آن به صورت مستقیم برای شما ایمیل شده و می توانید اقدام به دانلود کنید. دقت بفرمایید که لینک دانلود ارسال شده پس از گذشت 24 ساعت منقضی می شود.

به منظور دریافت پستی بسته های برنامه نویسی سایت پرووید، پس از انجام پرداخت، بر روی دکمه ی زیر کلیک کرده و فرم مربوطه را پر کنید.

Purchase-Icon

2 دیدگاه

 1. ببخشید این آموزش angulare چند هست؟

  پاسخ
  • سلام اولین نسخه ی angular

   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *