شماره تماس 09336863931 | 09178169907 پست الکترونیک provid.ir@gmail.com

آموزش تکنیک های ASP.NET MVC

آموزش تکنیک های ASP.NET MVC

مدل معماری MVC که سر نام سه کلمه ی Model-View-Controller می باشد، برنامه را به سه بخش تقسیم می کند: Model و View و Controller. فریم ورک ASP.NET MVC برای ساخت برنامه های تحت وب با معماری MVC طراحی شده است. در این معماری می توانید از قابلیت های سابق ASP.NET از قبیل master page ها و … استفاده کنید. فریم ورک MVC در اسمبلی System.Web.Mvc تعریف شده است.

الگوی طراحی MVC، الگویی ست که بسیاری از توسعه دهندگان نرم افزار با آن آشنا هستند. فریم ورک MVC از این الگو برای ساخت برنامه های تحت وب استفاده می کند.

پس از انتشار بسته ی جامع آموزش Entity Framework 5 در Visual Studio 2012 و بسته ی جامع آموزش MVC و Entity Framework در قالب پروژه، تصمیم به آماده سازی بسته ی آموزش تکینک های پیشرفته ی ASP.NET MVC گرفتیم. این بسته ی آموزشی به صورت گزینشی به آموزش تکنیک های پیشرفته ی ساخت برنامه های تحت وب با استفاده از ASP.NET MVC می پردازد. توالی پیشنهادی ما برای استفاده از بسته های آموزش ASP.NET MVC سایت به این صورت است:

بسته ی جامع آموزش تکنیک های ASP.NET MVC به منظور آموزش برترین تکنیک های ساخت Web Application ها با استفاده از ASP.NET MVC تنظیم شده است. تکنیک هایی که شاید در هیچ کتابی، وبسایتی و یا دوره ی آموزشی گفته نشده است. این تکنیک ها بصورت گزینشی انتخاب شده و ارائه می شوند.

بسته ی جامع آموزش تکنیک های ASP.NET MVC به صورت ویدئو به ویدئو بر روی سایت قرار گرفته و شما می توانید اقدام به خرید آنها کنید.

 

 

تکنیک اول: ساخت HTML Helpers با استفاده از Extension Method ها

تکنیک دوم: ساخت یک Action Result که فایل Excel (یا هر فایل دیگری) را به عنوان خروجی بر می گرداند

تکنیک سوم: استفاده از NUnit برای انجام Unit Testing بر روی View خروجی Action Method ها

با خرید این بسته ی آموزشی لینک دانلود آن به صورت مستقیم برای شما ایمیل شده و می توانید اقدام به دانلود کنید. دقت بفرمایید که لینک دانلود ارسال شده پس از گذشت 24 ساعت منقضی می شود.

به منظور دریافت پستی بسته های برنامه نویسی سایت پرووید، پس از انجام پرداخت، بر روی دکمه ی زیر کلیک کرده و فرم مربوطه را پر کنید.

Purchase-Icon

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *