کج فهمی های SEO در وب اپلیکیشن ها

کج فهمی های SEO در وب اپلیکیشن ها

در این پست از وبسایت پرووید در رابطه با کج فهمی های SEO در وب اپلیکیشن ها به عنوان یکی از اشتباهات ساخت برنامه های وب صحبت خواهیم کرد.

خیلی از توسعه دهندگان برنامه های تحت وب خیال می کنند که یک متخصص SEO هستند در صورتی که اینطوری نیست. اینکه گوگل، یاهو و بینگ بر اساس چه الگوریتم هایی کار ایندکس کردن صفحات رو انجام میدن و چه سیاست هایی را دنبال می کنن خیلی پیچیده است. برای اینکه یه نفر ادعا کنه که متخصص SEO هست هیچ راهی نداره مگر اینکه به طور مکرر تحقیق کنه، تست کنه و مرتباً کار کنه. الگوریتم های ایندکس گذاری گوگل مرتباً تغییر می کنه و اگر کسی از این موضوع فاصله بگیره بدون شک نمیتونه ادعا کنه که متخصص SEO هست.

بسته ی آموزش ویدئویی ساخت وب اپلیکیشن Full-stack با Angular 2 و ASP.NET Core

از شما دعوت می کنیم که از بسته ی آموزش ویدئویی ساخت وب اپلیکیشن Full-stack با Angular 2 و ASP.NET Core دیدن کنید.

به علاوه، اغلب توسعه دهنده ها فکر می کنند که باید عملیات مربوط به SEO رو بذارن برای آخر کار، در صورتی که این موضوع اصلاً درست نیست. بهینه سازی سایت برای SEO باید از همون اول کار در نظر گرفته بشه. از این گذشته، SEO فقط مربوط به پست کردن مطلب جدید، تگ و عکس و … نیست. اینکه سرعت سایت و بانک اطلاعاتی چقدر بالاست و یا اینکه Back Link ها در نظر گرفته شدند هم از تکنیک های SEO هست.

یادتون باشه که شبیه اشتباه قبلی، سعی کنید کارهای مربوط به SEO رو از همون اول کار انجام بدید وگرنه یه موقع می بینید بهبود وب سایتتون برای SEO خودش یه پروژه ی عظیم دیگه میشه.

امیدواریم که این آموزش از وبسایت پرووید نیز مورد توجه تمامی دوستان عزیز قرار گرفته باشد. لیست کامل این آموزش را می توانید در پست مربوط به ده اشتباه خطرناک در ساخت برنامه های تحت وب مشاهده کنید.

مرتضی گیتی
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت