در این پست از وبسایت پرووید، در رابطه با مک در مقابل ویندوز: 8 برتری سیستم عامل مک #2 صحبت خواهیم کرد. به ادامه ی مطلب بروید.

مک در مقابل ویندوز: 8 برتری سیستم عامل مک #2: عمر باطری بهتر

از دیگری برتری های سیستم عامل مک نسبت به ویندوز می توان از عمر باطری های این سیستم های مک نام برد. برای مثال سیستم MacBook Pro 13in در یک تست به مدت ده ساعت و بیست و هفت دقیقه مورد استفاده قرار گرفت. این در حالی است که نزدیکترین سیستم به این کامپیوتر که Lenovo Yoga Pro 2 می باشد توانست با سیستم عامل ویندوز فقط هفت ساعت و ده دقیقه دوام بیاورد.

موضوع دیگری که ممکن است در همین حوزه مطرح شود این است که سیستم های ویندوزی اجازه ی تعویض باطری را به شما می دهند در حالی که سیستم عامل های مک فاقد چنین قابلیتی هستند. با این وجود، تعداد کسانی که باطری های متعدد لپ تاپ را با خود حمل می کنند بسیار کم هستند.

screen_shot_2014-02-14_at_11.25.52_am_0

بنابراین، اگر مدت زمان شارژ سیستم برای شما یک معیار بسیار مهم است، شک نکنید که سیستم های مک به مراتب بهتر از ویندوز عمل می کنند.

در قسمت بعدی از سری مقالات آموزشی “مک در مقابل ویندوز: 8 برتری سیستم عامل مک” از وبسایت پرووید در رابطه با واسط کاربری (Interface) محصولات شرکت اپل صحبت می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *