در این پست از وبسایت پرووید، در رابطه با مک در مقابل ویندوز: 8 برتری سیستم عامل مک #1 صحبت خواهیم کرد. به ادامه ی مطلب بروید.

مک در مقابل ویندوز: 8 برتری سیستم عامل مک #1: سخت افزار قوی تر

به عنوان اولین برتری سیستم های شرکت اپل نسبت به مایکروسافت قصد داریم در رابطه با سخت افزار قوی تر محصولات این شرکت صحبت کنیم. طراحی محصولات شرکت اپل از آیفون و آیپد تا MacBook بسیار حرفه ای و جذاب است. این شرکت از بهترین مواد اولیه برای طراحی این محصولات استفاده می کند. اما برتری این محصولات فقط مربوط به طراحی و ظاهر آنها نمی شود. شرکت اپل همیشه سعی کرده است دنیای تکنولوژی را یک قدم چه بسا چندین قدم رو به جلو حرکت دهد. شرکت اپل با معرفی صفحات نمایش Retina و جایگزین کردن دیسک های چرخشی با حافظه های فلش PCIe سرعت محصولات خود را به شدت افزایش داده است.

screen_shot_2014-02-17_at_5.05.19_pm

این در حالی است که ویندوزهای مایکروسافت قادر به استفاده ی کامل از قابلیت های صفحه نمایش نیستند. شرکت لنوو (Lenovo) با ارائه دادن صفحات نمایش 3200 در 1800 پیکسلی در محصولات Yoga Pro 2 خود سعی کرد که دنیای صفحات نمایش را دچار تحول کند. متاسفانه، از آنجایی که ویندوزهای مایکروسافت قادر به استفاده ی کامل از تمامی پیکسل های این نوع صفحات نمایش نیستند، این تلاش بی نتیجه باقی ماند.

در قسمت بعدی از سری مقالات آموزشی “مک در مقابل ویندوز: 8 برتری سیستم عامل مک” از وبسایت پرووید در رابطه با عمر باطری های محصولات شرکت اپل صحبت می کنیم.

یک نظر برای “مک در مقابل ویندوز: 8 برتری سیستم عامل مک #1”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *