مهمترین اصول و نکات توسعه و طراحی نرم افزار

مهمترین اصول و نکات توسعه و طراحی نرم افزار

مهمترین اصول و نکات توسعه و طراحی نرم افزار یکی دیگر از آموزشهایی متنی است که بصورت رایگان بر روی وبسایت پرووید منتشر شده است و در این قسمت به شما تقدیم می شود.

در این دوره آموزشی که به صورت رایگان از وبسایت پرووید منتشر می شود در رابطه با مهمترین اصول و نکات کلیدی توسعه و طراحی نرم افزارهای موفق صحبت خواهیم کرد. حقیق تلخ این است که دلیل شکست بسیاری از پروژه های نرم افزاری عدم پیاده سازی اصولی است که در حوزه مهندسی نرم افزار مطرح شده اند. دلیل عدم پیاده سازی چنین اصولی اغلب عدم دانش کافی توسعه دهندگان و یا صرفه جویی در هزینه و زمان می باشد. کتاب های بسیار زیادی در این باره نوشته شده اند که شاید مطالعه کردن همه ی آنها برای تمامی دوستان امکان پذیر نباشد. از همین رو در این سری آموزشی چکیده ای از مطالب ارزشمند موجود در این کتاب ها را به زبان فارسی به شما ارائه می کنیم.

برخی از مباحثی که در این دوره آموزشی برای شما در نظر گرفته شده اند عبارت اند از:

  • اصول برنامه نویسی و توسعه نرم افزار های شی گرا
  • اصول SOLID در طراحی شی گرا
  • الگوهای طراحی و یا Design Pattern ها

امیدواریم که این مجموعه آموزشی بسیار ارزشمند مورد توجه تمامی دوستان عزیز قرار بگیرد و با بهره گیری از مطالب مطرح شده در این سری آموزشی نه تنها دانش و مهارت خود به عنوان به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار را بهبود ببخشید بلکه در روند توسعه نرم افزار توسط هموطنان عزیز شاهد پیشرفت و یک رویکرد مهندسی باشیم.

در قسمت زیر لیست کامل تمامی مطالب مربوط به این سری آموزشی را برای شما قرار داده ایم.

لیست کامل سری آموزش مهمترین اصول و نکات توسعه و طراحی نرم افزار

مرتضی گیتی
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت