شماره تماس 09336863931 | 09178169907 پست الکترونیک info@provid.ir

بسته ی آموزش XML

بسته جامع آموزش XML

XML که سر نام سه کلمه ی Extensible Markup Language می باشد یک زبان mark-up (حاوی تگ های دستوری شبیه HTML) مبتنی بر متن است که امروزه در دنیای برنامه نویسی جای خود را بسیار باز کرده است. همانند HTML، داده ها در XML توسط دستوراتی که بین دو علامت <> قرار می گیرند، تعریف می شوند. مجموعه ی کامل این دستورات را اصطلاحاً mark-up می گویند.

HTML نحوه ی نشان دادن داده ها تعریف می کند (بطور مثال تعریف یک جدول با دستور <table>)، در حالی که XML خود داده ها را تعریف می کند. برای مثال از دستور <FirstName> برای تعریف اسم کوچک یک کارمند استفاده می شود.

ویژگی های منحصر به فرد XML، آن را به یکی دیگر از ملزوماتی تبدیل می کند که برنامه نویسان نیاز به فراگیری و دانستن آن دارند. برخی از این ویژگی ها عبارت اند از:

  • XML مستقل از سخت افزار یا نرم افزار است. از آنجا که فایل های XML در واقع فایل های ساده متنی هستند، مستقل از هر سخت افزار یا نرم افزاری می باشند.
  • فایل های XML خاصیت خود توصیفی دارند. (Self-descriptive) (در بسته ی آموزشی در مورد این خاصیت صحبت شده است.)
  • XML و زبان هایی که از آن مشتق می شوند شبیه XAML در تکنولوژی WPF و Silverlight و یا WSDL در وب سرویس ها کاربردهای زیادی دارند.
  • یادگیری XML بسیار آسان است.
  • XML یک زبان Extensible (قابل گسترش) است. شما می توانید تگ های مورد نیاز خود را تعریف کنید و برای توصیف داده هایتان از آنها استفاده کنید.

بسته ی آموزش XML که به پیشنهاد یکی از کاربران عزیز سایت آماده شده است در قالب 33 ویدئو و بیش از یک ساعت و نیم آموزش، شما را با XML آشنا می کند.

این بسته ی آموزشی برای دوستانی که از XML هیچ دانشی ندارند و دوستانی که قصد مرور دانسته های خود را دارند بسیار مناسب است.

خرید آنلاین بسته ی آموزش XML

100,000RIAL – خرید

حجم بسته: 75 مگابایت

با خرید این بسته ی آموزشی لینک دانلود آن به صورت مستقیم برای شما ایمیل شده و می توانید اقدام به دانلود کنید. دقت بفرمایید که لینک دانلود ارسال شده پس از گذشت 24 ساعت منقضی می شود.

بسته ی آموزشی LINQ to XML میتواند قدم بعدی شما در کار کردن با داده های XML در دات نت باشد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *