شماره تماس 09336863931 | 09178169907 پست الکترونیک provid.ir@gmail.com

بسته ی آموزش Nuget

بسته ی آموزش Nuget یکی دیگر از بسته های آموزشی گروه پرووید است که در این قسمت، آن را با افتخار به شما عزیزان علاقمند عرضه می کنیم.

Nuget چیست؟

Nuget یک Package Manager است که در پلتفرم های مایکروسافت مورد استفاده قرار میگیرد. وظیفه ی Nuget کمک به برنامه نویس برای آپدیت کردن Dependency های پروژه می باشد. به عنوان مثال، فرض کنید که چند مدت پیش یک Web Application را ایجاد کردید که از jQuery استفاده می کند. بعد از آپدیت شدن کتابخانه ی jQuery قصد دارید که نسخه ی جدید آن را به Web Application خود اضافه کنید و نسخه ی قبلی را پاک کنید. به جای انجام دستی این کار، Nuget با قابلیت های جالبی که دارد این کار را برای شما انجام می دهد.

نه تنها آپدیت کردن Dependency های پروژه، بلکه نصب کردن آنها نیز توسط Nuget به راحتی قابل انجام است. جالب است بدانید که کتابخانه ی MVC 4 خود در قالب یک پکیج Nuget ارائه شده است که می توان به راحتی آن را در ویژوال استادیو به پروژه اضافه کرد. Nuget همچنین به شما امکان می دهد که پکیج های خود را ایجاد و با منتشر کردن آنها در اختیار بقیه ی برنامه نویسان سر تا سر دنیا قرار دهید.

در این بسته ی آموزشی، Nuget را بصورت کامل فرا خواهید گرفت. این بسته ی آموزشی از مباحث ساده ی مربوط به Nuget آغاز و تا مباحث پیشرفته از قبیل ایجاد و منتشر کردن پکیج های Nuget ادامه پیدا می کند. بعضی از مباحث بررسی شده در این بسته عبارت اند از:

دانلود دموی بسته ی آموزش Nuget

download demoعناوین فصل های بسته ی آموزش Nuget

  • معرفی Nuget و وظیفه ی آن
  • نصب و راه اندازی Nuget
  • معرفی Feed های مختلف Nuget
  • بررسی دقیق Package Manager
  • معرفی ابزار Package Explorer
  • ساخت و انتشار پکیج های Nuget
  • معرفی ابزار NuGet Command Line Tool

خرید بسته ی آموزش Nuget

309,000 ریال – خرید

با خرید این بسته ی آموزشی لینک دانلود آن به صورت مستقیم برای شما ایمیل شده و می توانید اقدام به دانلود کنید. دقت بفرمایید که لینک دانلود ارسال شده پس از گذشت 24 ساعت منقضی می شود.

به منظور دریافت پستی بسته های برنامه نویسی سایت پرووید، پس از انجام پرداخت، بر روی دکمه ی زیر کلیک کرده و فرم مربوطه را پر کنید.

Purchase-Icon

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *