شماره تماس 09336863931 | 09178169907 پست الکترونیک provid.ir@gmail.com

بسته ی آموزش ASP.NET Core در ویژوال استادیو 2017

بسته ی آموزش ASP.NET Core در ویژوال استادیو 2017 یکی دیگر از آموزش های گروه برنامه نویسی پرووید می باشد که در این قسمت از وبسایت پرووید به شما تقدیم می شود.

ASP.NET Core چیست؟

ASP.NET Core 1.0، که پیشتر با نام ASP.NET 5 معرفی شده بود، بازنویسی کامل ASP.NET است که با ایده‌ی کاملا ماژولار بودن، تهیه شده‌است و از طریق آن، قابلیت به روز رسانی منظم و توزیع آسان از طریق نیوگت، میسر خواهد شد. به علاوه در آن، بسیاری از الگوهای برنامه نویسی شیء‌گرا مانند تزریق وابستگی‌ها، به صورت توکار و از ابتدا پشتیبانی می‌شوند. ASP.NET Core 1.0 مدل برنامه نویسی ASP.NET MVC و Web API را به صورت یکپارچه ارائه می‌دهد و دیگر خبری از ارائه‌ی مجزای این‌ها نخواهد بود و دقیقا بر مبنای مفاهیم برنامه نویسی این دو بنا شده‌است.

پیشتر فضای نام System.Web.MVC مخصوص ASP.NET MVC بود و فضای نام مجزای دیگری به نام System.Web.Http مخصوص ASP.NET Web API. اما اکنون تنها یک فضای نام مشترک و یکپارچه به نام Microsoft.AspNet.Mvc هر دوی این‌ها را پوشش می‌دهد.

بسته ی آموزش .NET Core در ویژوال استادیو 2017

از شما دعوت می کنیم از بسته ی آموزش .NET Core در ویژوال استادیو 2017 که بر روی سایت قرار گرفته است دیدن کنید.

نکته ای بسیار در مورد بسته ی آموزش ASP.NET Core در ویژوال استادیو 2017

این بسته ی آموزشی از دو قسمت تشکیل شده است که با نام های ASP.NET Core Overview و ASP.NET Core Fundamentals منتشر خواهد شد. در بسته ی اول به بررسی کلی ASP.NET Core می پردازیم و تلاش می کنیم یک دید کلی را به شما دهیم. در بسته ی دوم به اصول برنامه نویسی در ASP.NET Core می پردازیم. به علاوه، از آنجایی که حجم مطالب هر کدام از این بسته ها بسیار بالا خواهد بود، هر کدام به دو قسمت تقسیم شده است. با این حساب، در این قسمت می توانید چهار بسته را خریداری کنید.

ویدئوی معرفی به علت قرار داشتن بر روی سایت آپارات از کیفیت بالایی برخوردار نیست. این موضوع در مورد ویدئوهای خریداری شده که بر روی سرور سایت قرار داده شده اند صدق نمی کند.

عناوین فصل های بسته ی آموزش ASP.NET Core Overview در ویژوال استادیو 2017

بزودی سر فصل را قرار خواهیم داد.

ویدئوی معرفی به علت قرار داشتن بر روی سایت آپارات از کیفیت بالایی برخوردار نیست. این موضوع در مورد ویدئوهای خریداری شده که بر روی سرور سایت قرار داده شده اند صدق نمی کند.

عناوین فصل های بسته ی آموزش ASP.NET Core Fundamentals در ویژوال استادیو 2017

بزودی سر فصل را قرار خواهیم داد.

پیش خرید این بسته های آموزشی

این بسته های آموزشی در حال ساخت هستند و به زودی فصل های آماده شده منتشر خواهند شد. با این وجود می توانید با تقریبا پنجاه درصد تخفیف اقدام به پیش خرید آنها کنید. این آموزش ها به صورت فصل فصل منتشر خواهند شد.

پیش خرید بسته ی آموزش ASP.NET Core Overview در ویژوال استادیو 2017 – قسمت اول

پیش خرید بسته ی آموزش ASP.NET Core Overview در ویژوال استادیو 2017 – قسمت دوم

پیش خرید بسته ی آموزش ASP.NET Core Fundamentals در ویژوال استادیو 2017 – قسمت اول

پیش خرید بسته ی آموزش ASP.NET Core Fundamentals در ویژوال استادیو 2017 – قسمت دوم

با خرید این بسته ی آموزشی لینک دانلود آن به صورت مستقیم برای شما ایمیل شده و می توانید اقدام به دانلود کنید. دقت بفرمایید که لینک دانلود ارسال شده پس از گذشت 24 ساعت منقضی می شود.

به منظور دریافت پستی بسته های برنامه نویسی سایت پرووید، پس از انجام پرداخت، بر روی دکمه ی زیر کلیک کرده و فرم مربوطه را پر کنید.

Purchase-Icon