شماره تماس 09336863931 | 09178169907 پست الکترونیک provid.ir@gmail.com

بسته ی آموزش جامع SQL و مایکروسافت Access

بسته ی آموزش جامع SQL و مایکروسافت Access یکی دیگر از آموزش های گروه برنامه نویسی پرووید می باشد که در این قسمت از وبسایت پرووید به شما تقدیم می شود.

SQL چیست؟

SQL مخفف Structerd Query Language یکی از محبوبترین زبان ها برای برنامه نویسی تحت وب در طراحی سایت می باشد.بهتر است برای طراحی سایت اس کیو ال را فرا گرفت. از SQL برای افزایش،کاهش و یا تغییر داده ها مورد استفاده قرار می گیرد.
برای یادگیری و تمرین SQL می توان از بانک اطلاعاتی QL-Server و Access ویا اوراکل استفاده کرد.SQL زبانی بر پایه اعلان می باشد و برعکس زبان های بیسیک و سی می باشد.زبانهای توسعه یافیه ی دیگر مانند PL و SQL به دنبال کامل کردن زبان به هداف ایجاد زبان برنامه نویسی با حفظ مزیت های SQL می باشد.

RDBMS چیست؟

RDBMS مخفف Relational Database Management System یک سیستم مدیریت دیتا (DBMS) که بر اساس مدل رابطه ای (relational) به اختراع Dr E. F. Codd (در لابراتوار تحقیق و توسعه IBM) پیاده سازی شده است. در این مدل اطلاعات در قالب جداولی که می توانند ارتباط منطقی با یکدیگر داشته باشند به صورت سطرهایی ذخیره می شوند که ستونها مشخصه های هر سطر را تعیین می کند.

در بسته ی آموزش جامع SQL و مایکروسافت Access، ابتداً به معرفی SQL به عنوان یک زبان برای Query گرفتن از داده ها می پردازیم. پس از آن، املای دستورات SQL و دستورات SQL ی که برای انجام Query وجود دارند را بررسی می کنیم. پس از آن، در سه فصل مجزا به بررسی دقیق توابع MySQL، Microsoft SQL Server و Microsoft Access می پردازیم. در فصل آخر، به آموزش کار با Microsoft Access به عنوان یک RDBMS می پردازیم. این بسته ی آموزشی از 300 ویدئو که بیش از 4 ساعت آموزش را فراهم کرده اند تشکیل شده است.

ویدئوی معرفی به علت قرار داشتن بر روی سایت آپارات از کیفیت بالایی برخوردار نیست. این موضوع در مورد ویدئوهای خریداری شده که بر روی سرور سایت قرار داده شده اند صدق نمی کند.

عناوین فصل های بسته ی آموزش جامع SQL و مایکروسافت Access

فصل اول: معرفی SQL

فصل دوم: املای دستورات SQL

فصل سوم: دستورات SQL برای Query گرفتن

فصل چهارم: دستورات SQL برای کار با دیتابیست

فصل پنجم: بررسی کامل توابع MySQL

فصل ششم: بررسی کامل توابع Microsoft SQL Server

فصل هفتم: بررسی کامل توابع Microsoft Access

فصل هشتم: آموزش کار با Microsoft Access به عنوان یک RDBMS

فصل نهم: جمع بندی

خرید بسته ی آموزش جامع SQL و مایکروسافت Access

با خرید این بسته ی آموزشی لینک دانلود آن به صورت مستقیم برای شما ایمیل شده و می توانید اقدام به دانلود کنید. دقت بفرمایید که لینک دانلود ارسال شده پس از گذشت 24 ساعت منقضی می شود.

به منظور دریافت پستی بسته های برنامه نویسی سایت پرووید، پس از انجام پرداخت، بر روی دکمه ی زیر کلیک کرده و فرم مربوطه را پر کنید.

Purchase-Icon

CLOSE
CLOSE