شماره تماس 09336863931 | 09178169907 پست الکترونیک info@provid.ir

بسته ی آموزش الگوریتم های برنامه نویسی

بسته ی آموزش الگوریتم های برنامه نویسی یکی دیگر از بسته های آموزش برنامه نویسی است که در وبسایت آموزش برنامه نویسی پرووید به علاقه مندان عزیز تقدیم می شود. هدف از ایجاد این بسته ی آموزشی پیاده سازی الگوریتم های محبوب و کاربردی در محیط سی شارپ می باشد. علاقه مندان عزیز به خصوص دوستانی که در رشته ی مهندسی نرم افزار تحصیل کرده اند درس طراحی الگوریتم را در دوره ی کارشناسی گذرانده اند و اطلاع دارند که این درس در حال حاضر یکی از دروس کنکور کارشناسی ارشد نیز می باشد.

پیاده سازی الگوریتم های برنامه نویسی می تواند بسیار جذاب و کاربردی باشد. به علاوه، به فهم هر چه بیشتر شما از هدف الگوریتم و نحوه ی کار کردن آن نیز کمک می کند. از همین جهت در بسته ی آموزش الگوریتم های برنامه نویسی سعی می کنیم که به پیاده سازی محبوب ترین الگوریتم ها در زبان سی شارپ بپردازیم. این بسته یک روند آموزشی را دنبال می کند و صرفاً به منظور تحویل دادن کد الگوریتم مورد نظر به شما نیست. البته فایل های پروژه ی همه ی آموزش ها در بسته ی مورد نظر هر الگوریتم موجود است.

نکته ی آخر اینکه این بسته ی آموزشی به صورت فصلی تنظیم نشده است. به عبارت دیگر، آموزش پیاده سازی الگوریتم های مختلف به مرور تنظیم و آماده شده و در همین صحفه به شما تقدیم می گردند.

از شما دعوت می کنیم که از مقالات آموزش پیاده سازی الگوریتم خوشه بندی کا-میانگین (k-Means Clustering) در سی شارپ دیدن کنید.

برای رفتن به صفحه ی هر کدام از الگوریتم ها بر روی عنوان آنها کلیک کنید.

 

 

CLOSE
CLOSE