شماره تماس 09336863931 | 09178169907 پست الکترونیک info@provid.ir

دانلود نمودار آموزشی پیشنهادی برای استفاده از بسته های برنامه نویسی سایت

“Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.”

طوری زندگی کن که انگار فردا خواهی مرد. طوری یاد بگیر که انگار تا ابد زنده خواهی بود.

ماهاتما گاندی

بسته های متفرقه

آموزش جامع Entity Framework

آموزش جامع Entity Framework

بسته ی مالتی مدیا جامع آموزش Entity Framework 5 در Visual Studio 2012 اولین بسته ی آموزشی با این مبحث به زبان فارسی می باشد که شامل صد و چهل و پنج ویدئو در قالب چهارده فصل و مجموعاً بیش از هفت ساعت آموزش تصویری می باشد. پیش نیاز این بسته ی آموزشی دانش برنامه نویسی در سی شارپ و مفاهیم برنامه نویسی شی گرا، داشتن دانش در رابطه با دستورات LINQ و مفاهیم پایه ی بانک های اطلاعاتی می باشد. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

اموزش جامع WorkFlow

آموزش جامع WorkFlow

قبل از بوجود آمدن Windows Workflow Foundation، روش کلی این بود که کد مربوط به منطق تجاری (Business Logic) و پیاده سازی آن هر دو به یک زبان (سی شارپ، VB، یا هر زبان دیگر دات نت) نوشته می شد. این امر باعث می شد که تفکیکی بین این دو حاصل نشود. با معرفی Windows Workflow Foundation، میتوان منطق تجاری نرم افزار را در یک Workflow تعریف کرد و پیاده سازی پشت پرده را به زبان سی شارپ، VB و یا غیره انجام داد. به عبارت دیگر اینکه برنامه چه چیزی انجام دهد را در Workflow و اینکه به چه صورت آن را انجام دهد را در کدنویسی پیاده سازی می کنیم. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

اموزش جامع WorkFlow 2

آموزش جامع WorkFlow

پیشتر بسته جامع Windows Workflow Foundation بر روی سایت قرار گرفت. بنا به درخواست دوستان عزیز، تصمیم بر آن شد که بسته ی بسته جامع Windows Workflow Foundation – پیشرفته تنظیم شده و به مباحث پیشرفته ی این موضوع بپردازد. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

آموزش جامع XML

آموزش جامع XML

XML که سر نام سه کلمه ی Extensible Markup Language می باشد یک زبان mark-up (حاوی تگ های دستوری شبیه HTML) مبتنی بر متن است که امروزه در دنیای برنامه نویسی جای خود را بسیار باز کرده است. همانند HTML، داده ها در XML توسط دستوراتی که بین دو علامت <> قرار می گیرند، تعریف می شوند. مجموعه ی کامل این دستورات را اصطلاحاً mark-up می گویند. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

آموزش جامع Unit Testing

آموزش جامع Unit Testing

Unit Testing فرآیند حصول اطمینان از درستی یک قطعه کد است. کدی که مورد تست قرار می گیرد ممکن است یک متد، یک گروه از اعضای یک کلاس و یا یک کامپوننت کامل باشد. از آنجا که Unit Testing نیاز به دانش مربوط به کد مورد تست دارد، اغلب توسط برنامه نویس انجام می شود. برای مثال، ممکن است یک گروه از تست ها درستی کار یک الگوریتم پیچیده را کنترل کنند. متد TDD یا TestDriven Development که اساس توسعه ی یک نرم افزار را بر اساس تست ها قرار میدهد، یک مثال بسیار مناسب از اهمیت Testing در توسعه ی نرم افزار است. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

آموزش جامع خطایابی کد

آموزش جامع خطایابی کد

Debugging فرآیندی ست که در آن سعی در اشکال زدایی برنامه ی تولید شده می کنیم تا تعداد باگ (خطا) های برنامه را به حداقل برساینم. بدون شک با رشد پیچیدگی برنامه، پیدا کردن و از بین بردن باگ های آن نیز دشوار تر می شود. خوشبختانه، محیط ویژوال استادیو حاوی ابزارها و تکنیک های بسیار زیادی ست که ما را در Debugging برنامه یاری می کند. شاید عدم آشنایی با این ابزارها و نحوه ی استفاده از هر کدام کار Debugging را دشوار تر سازد. از این رو، تصمیم گرفتیم در یک بسته ی آموزشی دیگر به این موضوع مهم بپردازیم. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

آموزش جامع nuget

آموزش جامع nuget

Nuget یک Package Manager است که در پلتفرم های مایکروسافت مورد استفاده قرار میگیرد. وظیفه ی Nuget کمک به برنامه نویس برای آپدیت کردن Dependency های پروژه می باشد. به عنوان مثال، فرض کنید که چند مدت پیش یک Web Application را ایجاد کردید که از jQuery استفاده می کند. بعد از آپدیت شدن کتابخانه ی jQuery قصد دارید که نسخه ی جدید آن را به Web Application خود اضافه کنید و نسخه ی قبلی را پاک کنید. به جای انجام دستی این کار، Nuget با قابلیت های جالبی که دارد این کار را برای شما انجام می دهد. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

آموزش جامع UML

آموزش جامع UML

UML سرنام سه کلمه ی Unified Modeling Language (زبان مدل سازی یکپارچه) می باشد. UML یک زبان مدلسازی برای مدل کردن اشیای دنیای واقعی است. این مدل سازی در مراحل اولیه ی تولید و توسعه ی سیستم انجام می شود. کاربرد UML با توسعه بر اساس متدولوژی شی گرا گره خورده است. هدف UML فراهم کردن ابزارهایی برای تجزیه و تحلیل، طراحی و پیاده سازی سیستم های مبتنی بر نرم افزار برای معماران سیستم، مهندسین نرم افزار و توسعه دهندگان نرم افزار است. کاربرد UML فقط به صنعت نرم افزار محدود نمی شود. با استفاده از UML  می توان هر فرآیند تجاری را مدل کرد. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

آموزش جامع مونو اندروید

آموزش جامع مونو اندروید

یکی از پروژه های شرکت Xamarin با نام Mono for Android (و یا Monodroid) در چند سال اخیر معرفی شد. با استفاده از Monodroid می توانیم برنامه های اندروید را با استفاده از سی شارپ در محیط ویژوال استادیو ایجاد کنیم. در ابتدای کار، محیط MonoDevelop برای ساخت این نوع برنامه ها معرفی شد ولی خوشبختانه در سالهای اخیر با استفاده از ویژوال استادیو می توانیم این کار را انجام دهیم. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

آموزش جامع Resharper

بسته ی جامع آموزش ReSharper با آموزش این پلاگین برنامه نویسی را در ویژوال استادیو برای شما لذت بخش تر از پیش می کند. این بسته ی آموزشی حاوی 81 ویدئو و نزدیک به 4 ساعت آموزش مفید به زبان فارسی و با کیفیت تصویر و صدای عالی می باشد.

بسته جامع آموزش مقدماتی متلب

در این بسته ی آموزشی که در 4 فصل و 20 ویدئو طراحی شده است، شما با محیط نرم افزار متلب آشنا می شوید و علاوه بر اینکه قادر به استفاده از امکانات مقدماتی نرم افزار متلب خواهید شد، با مفاهیمی همچون ماتریس، سلول، تابع، m-file، اسکریپت و همچنین قواعد نحوی برنامه نویسی در متلب آشنا خواهید شد. سرفصل های این بسته طوری طراحی شده اند که شما عزیزان بتوانید نهایت استفاده از آن را ببرید و در یک روند آموزشی مناسب، کل مطالب را فرا بگیرید.

برنامه نویسی تحت وب

آموزش جامع HTML 5

آموزش جامع HTML 5

HTML سر نام کلمات Hyper Text Markup Language است. HTML زبان ساخت صفحات وب است. HTML یکی از مهمترین موضوعات در توسعه ی برنامه های تحت وب است و یادگیری آن برای همه ی کسانی که سعی دارند ساخت صفحات وب را دنبال کنند ضروری است. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

آموزش جامع جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت (Java Scipt) زبان برنامه نویسی تحت وب است که امروزه همه ی وب سایت های مدرن از آن استفاده می کنند. در واقع، جاوا اسکریپت (Java Scipt) و CSS و HTML سه زبان بسیار مهم برای توسعه ی برنامه های تحت وب است. جاوا اسکریپت همان جاوا نیست و علی رغم نام مشابه، این دو زبان کاربرد کاملا متقاوت دارند. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

بسته ی آموزش CSS

آموزش جامع CSS

در بسته ی آموزشی CSS ابتدا به بحث CSS و دستوارت و تکنیک های آن می پردازیم و در ادامه قابلیت های جدید CSS3 را بررسی می کنیم. این بسته ی آموزشی حاوی 42 فایل ویدئویی و نزدیک به 3 ساعت آموزش ویدئویی با زبان فارسی ست. به علاوه، فایل های تمرین همه ی ویدئوها در بسته موجود می باشند. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

آموزش جامع jQuery

jQuery یک کتابخانه ی سریع، کم حجم و قدرتمند جاوا اسکریپت است. با استفاده از jQuery مسائلی از قبیل جستجو در دستورات HTML، هندل کردن رویدادها، انیمیشن، Ajax و بسیاری مسائل دیگر بسیار ساده می شوند. در بسته ی آموزش jQuery قصد داریم در مورد این کتابخانه ی قدرتمند صحبت کنیم و شما را با قابلیت های آن آشنا کنیم. قابل ذکر است که دانش جاوا اسکریپت، HTML و CSS برای درک بهتر مسائل این بسته ی آموزشی ضرروی است. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

آموزش جامع jQuery Mobile

آموزش جامع jQuery Mobile

 جی کوئری موبایل (jQuery Mobile) یک فریم ورک برای ساخت صفحات وبی است که قرار است بر روی تلفن های هوشمند (Smart Phone) و یا تبلت ها (Tablet) ها نمایش داده شوند. jQuery Mobile با استفاده از HTML 5 و CSS 3 می تواند صفحاتی تولید کند که بر روی صفحات کوچک این دستگاه ها به بهترین نحو ممکن نمایش داده شوند. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

بسته ی آموزش AngularJS

آموزش جامع AngularJS

AngularJS یک فریم ورک و کتابخانه ی JavaScript برای توسعه ی برنامه های تحت وب است. با استفاده از AngularJS می توان تگ های HTML را گسترش داد و به آنها Attribute های جدیدی را اضافه کرد. AngularJS یک کتابخانه ی بسیار جدید است. اولین نسخه از AngularJS در سال 2012 توسط گوگل منتشر شد. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

آموزش عملی Knockoutjs

آموزش عملی Knockoutjs

یک کتابخانه ی جاوا اسکریپت است. با استفاده از Knockoutjs می توان اقدام به ساخت صفحات وبی کرد که غنی و از نظر ظاهر و ویرایش اطلاعات واکنشگر هستند. اساس کار Knockoutjs الگوی MVVM است. در این بسته ی آموزشی شما را در قالب مثال هایی عملی و کاربردی با Knockoutjs آشنا می کنیم. البته گفتنی است که دانش جاوا اسکریپت و HTML شما در این آموزش ضروری است. به علاوه، پس از استفاده از این بسته ی آموزشی، می توانید از بسته ی آموزش”پروژه عملی با Web API و EF و Knockout.js” استفاده کنید.

بسته ی جامع آموزش سیلورلایت 5

آموزش جامع سیلورلایت 5

این بسته اولین و جامع ترین بسته ی آموزش برنامه نویسی سیلورلایت ۵ با زبان سی شارپ می باشد که شامل ۲۱۵ فایل ویدئویی با کیفیت عالی و جمعاً بیش از بیست و یک ساعت آموزش است. با مطالعه ی فصل به فصل این مجموعه که در آماده سازی آن از بهترین منابع آموزش برنامه نویسی سیلورلایت کمک گرفته شده است، شما در کمترین زمان قادر خواهید بود که در محیط سیلورلایت برنامه های پیشرفته ای ایجاد کنید. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

آموزش پروژه ASP.NET

آموزش پروژه ASP.NET

“بسته ی جامع آموزش ASP.NET و Entity Framework در قالب پروژه” حاوی ۱۰ فصل و جمعاً ۸۷ ویدئو با بهترین کیفیت صدا و تصویر می باشد. در این بسته ی آموزشی که در محیط ویژوال استادیو ۲۰۱۳ انجام شده است، نحوه ی ایجاد یک فروشگاه اینترنتی را با استفاده از Asp.NET Web Forms و Entity Framework فرا می گیرید. فایل پروژه ی آموزش ها که در نهایت به یک فروشگاه اینترنتی تبدیل می شود نیز در این بسته وجود دارد. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

آموزش مقدماتی ASP.NET MVC

آموزش مقدماتی ASP.NET MVC

ASP.NET MVC یکی از فریم ورک های ارائه شده توسط مایکروسافت برای توسعه نرم افزارهای تحت وب است. ASP.NET MVC نسبت به فریم ورک پیشین یعنی ASP.NET Web Forms برتری های بسیاری دارد که همین موضوع باعث محبوب شدن آن شده است. یادگیری ASP.NET MVC برای آن دسته از دوستانی که سابقه ی کار کردن با ASP.NET Web Forms را دارند ممکن است کمی دشوار باشد. دلیل این موضوع نبودن بعضی از قابلیت های معمول ASP.NET Web Forms در ASP.NET MVC است. برای مثال، در ASP.NET MVC از Session خبری نیست. به علاوه، کنترل های سمت سرور (Server Controls) ی که در ASP.NET Web Forms به راحتی مورد استفاده قرار میگرفتند موجود نمی باشند. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

آموزش پروژه ASP.NET MVC

آموزش پروژه ASP.NET MVC

پس از انتشار بسته ی جامع آموزش Entity Framework 5 در Visual Studio 2012، تصمیم به آماده سازی بسته ای گرفته شده که در آن از دو تکنولوژی MVC و EF برای ساخت برنامه های تحت وب استفاده شود. در این بسته با رویکرد ساخت یک پروژه از صفر تا صد با استفاده از دو تکنولوژی MVC و Entity Framework با نحوه ی ساخت کلی یک وبسایت با استفاده از دو تکنولوژی ذکر شده آشنا خواهید شد. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

آموزش جامع WCF

آموزش جامع WCF

WCF که سرنام Windows Communication Foundation می باشد یک فریم ورک براس ساختن برنامه های سرویس گرا (service-oriented applications) است. با استفاده از WCF می توان داده هایی را از یک سرویس به سرویس دیگر فرستاد. با استفاده از Endpoint ها میتوان به سرویس ها دسترسی پیدا کرد. یک سرویس ممکن است با قرار گرفتن در IIS همواره بصورت فعال قابل استفاده باشد و یا در حالتی دیگر در یک برنامه ی میزبان قرار گرفته و به Client ها ارائه گردد. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

برنامه نویسی تحت ویندوز

آموزش جامع WPF

آموزش جامع WPF

این بسته، اولین بسته ی تولید شده توسط وبسایت پرووید می باشد و در زمان خود و حتی تاکنون اولین بسته ی جامع برنامه نویسی WPF بصورت تصویری به زبان فارسی است. در آماده سازی این بسته از بهترین منابع آموزش برنامه نویسی WPF استفاده شده است. این بسته حاوی ۷۱ ویدئو و جمعاً بیش از سیزده ساعت آموزش ویدئویی است. فایل پروژه ی هر ویدئو نیز موجود می باشد. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

آموزش جامع MVVM

آموزش جامع MVVM

در بسته ی جامع آموزش MVVM در WPF که حاوی بیش از ۵ ساعت آموزش مالتی مدیا به زبان فارسی می باشد، شما را قدم به قدم در یادگیری این الگوی طراحی همراهی می کنیم. در ابتدا به کلیات الگوی MVVM می پردازیم و سپس در دو پروژه ی عملی مهمترین و کلیدی ترین نکات مربوط به این الگو را مورد بحث قرار می دهیم. پروژه ی اول بسیار ساده و اساسی می باشد در صورتی که پروژه ی دوم (نهایی) کاملاً کلیدی و شامل نکاتی بسیار ارزشمند است. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

آموزش جامع Telerik

Telerik RadControls WPF نام محصولی از شرکت Telerik است که برای طراحی برنامه های تحت ویندوز با استفاده از WPF طراحی شده است. اغلب ممکن است به منظور ایجاد کنترل های جدید در WPF سعی کنیم که کنترل هایی که از پیش وجود دارند را تغییر دهیم و آنها را مورد گسترش قرار دهیم. اما اگر کنترل های شرکت Telerik از نظر ظاهر، زیبایی بالایی دارند و همچنین انعطاف پذیری بالایی از خود نشان می دهند. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

برنامه نویسی پایه

آموزش جامع سی شارپ

آموزش جامع سی شارپ

زبان سی شارپ یکی از زبانهای بسیار محبوب و قدرتمند محیط دات نت است. امروزه بسیاری از برنامه های کاربردی را با با زبان سی شارپ توسعه می دهند. افرادی که در سابقه ی خود، کار کردن با زبان قدرتمندی شبیه C یا C++ را دارند، با زبان سی شارپ ارتباط بهتری برقرار می کنند. شباهت زیاد در Syntax این زبان با زبانهای C و C++ باعث محبوبت بیشتر این زبان شده است. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

آموزش جامع شی گرایی

آموزش جامع شی گرایی

همانطور که همه ی ما میدانیم کل محیط دات نت بر اساس شی گرایی بنا نهاده شده است و ما بعنوان یک برنامه نویس موفق نیاز داریم که مفاهیم شی گرایی را درک کرده و بتوانیم از آنها در نوشتن برنامه های خود استفاده کنیم. در غیر اینصورت، مانند کسی عمل می کنیم که در یک محیط بسیار پیشرفته و دقیق قرار گرفته اما بعلت نداستن ساختار و کار کردن با آن محیط، نمی تواند حد اکثر استفاده را از مزیت ها و نقاط قوت آن محیط ببرد. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

آموزش جامع SOLID در برنامه نویسی شی گرا

آموزش جامع SOLID در برنامه نویسی شی گرا

SOLID مخفف پنج اصل بسیار مهم در مدیریت وابستگی (Dependency Management) در توسعه ی برنامه های شی گرا می باشد. در واقع هر کدام از حروف کلمه ی SOLID به یکی از این اصول بر می گردد. در بسته ی آموزش جامع SOLID در برنامه نویسی شی گرا شما را با تک تک این اصول آشنا کرده و در زبان سی شارپ به پیاده سازی آنها می پردازیم و جزییات ریز آنها را در عمل به طور دقیق بررسی می کنیم. گفتنی است که دانش برنامه نویسی شی گرا و همچنین ریفکتور کردن کدها در این بسته ی آموزشی مورد نیاز است. برای این منظور از بسته های زیر از وبسایت پرووید استفاده کنید.

آموزش جامع الگوهای طراحی

آموزش جامع الگوهای طراحی

Design Pattern ها یا الگوهای طراحی، راه حل هایی را برای حل کرن مسائل معمول طراحی نرم افزار ارائه می دهند. در برنامه نویسی شی گرا، الگوهای طراحی اغلب به منظور حل کردن مشکلات مربوط به ایجاد اشیا و ارتباط بین آنها مورد استفاده قرار می گیرد. الگوهای طراحی راه حل های کلی هستند که در قالب الگوهایی ارائه می شوند و می توانند برای حل کردن مشکلات دنیای واقعی طراحی نرم افزار استفاده شوند. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

آموزش جامع ریفکتورینگ

آموزش جامع ریفکتورینگ

ریفکتورینگ (Refactoring) تکنیک بهبود بخشیدن به طراحی کدهای نوشته شده می باشد. به عبارت دیگر، ریفکتورینگ (Refactoring) به معنای هنر تغییر دادن و بهبود بخشیدن ساختار درونی کد بدون تغییر دادن عملیاتی ست که کد موجود انجام می دهد، می باشد. انجام یک ریفکتورینگ اغلب با پی بردن به یک Code Smell (بوی بد کد) شروع می شود. برای مثال، متدی که بیش از حد طولانی ست، کدهای تکراری، جملات شرطی تو در تو و پیچیده، لیست طولانی پارامترهای یک متد و … تعدادی از Code Smell ها و در واقع سر نخ هایی برای استفاده از ریفکتورینگ است. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

آموزش جامع برنامه نویسی موازی

آموزش جامع برنامه نویسی موازی

بل از دات نت 4 نوشتن برنامه های موازی به دلایل مختلف بسیار دشوار بود. از دات نت 4 به بعد با معرفی Task Parallel Library و فضای نام System.Threading.Tasks نوشتن برنامه های چندنخی بسیار ساده تر از قبل شد. بسته ی جامع آموزش برنامه نویسی چند نخی در وایژوال استادیو 2012 با زبان سی شارپ جامع ترین بسته ی مالتی مدیا فارسی در این زمینه است. این بسته در قالب 80 ویدئو تصویری به همراه فایل پروژه ی همه ی آموزش ها بیش از 5 ساعت آموزش مفید را برای شما فراهم می کند. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

آموزش جامع LINQ

آموزش جامع LINQ

LINQ سرنام Language Integrated Query می باشد. این زبان که بصورت یکپارچه در زبان های برنامه نویسی دات نت گنجانده شده است به شما امکان می دهد که از Data Source ها مورد نظر خود پرس و جو بگیرید. با استفاده از LINQ می توانید از داده های درون حافظه (اشیا)، داده های XML، داده های SQL و هر کلاس کالکشنی دیگری که اینترفیس IEnumerable را پیاده سازی کرده است، پرس و جو بگیرید. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

آموزش جامع Linq to SQL

آموزش جامع Linq to SQL

این بسته در قالب 35 ویدئو بیش از 2 ساعت آموزش مفید را در ویژوال استادیو 2013 در رابطه با LINQ to SQL برای شما فراهم میکند. فایل پروژه ی همه ی ویدئوها نیز در درون بسته موجود می باشند. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

آموزش جامع رفلکشن

آموزش جامع رفلکشن

آموزش تکمیلی رفلکشن (Reflection) در سی شارپ حاوی 28 قسمت ویدئویی می باشد که از مباحث بسیار ابتدایی شروع شده و تا مسائل پیشرفته ادامه پیدا می کند. به منظور دیدن جزییات این بسته بر روی تصویر آن کلیک کنید.

آموزش الگوریتم های برنامه نویسی

آموزش الگوریتم های برنامه نویسی

بسته ی آموزش الگوریتم های برنامه نویسی یکی دیگر از بسته های آموزش برنامه نویسی است که در وبسایت آموزش برنامه نویسی پرووید به علاقه مندان عزیز تقدیم می شود. هدف از ایجاد این بسته ی آموزشی پیاده سازی الگوریتم های محبوب و کاربردی در محیط سی شارپ می باشد. علاقه مندان عزیز به خصوص دوستانی که در رشته ی مهندسی نرم افزار تحصیل کرده اند درس طراحی الگوریتم را در دوره ی کارشناسی گذرانده اند و اطلاع دارند که این درس در حال حاضر یکی از دروس کنکور کارشناسی ارشد نیز می باشد.