شماره تماس 09336863931 | 09178169907 پست الکترونیک provid.ir@gmail.com

بسته جامع Windows Workflow Foundation – پیشرفته

بسته جامع Windows Workflow Foundation – پیشرفته یکی از فاخرترین بسته های آموزشی گروه پرووید است که آن در این قسمت از وبسایت پرووید به شما عرضه می کنیم.

Windows Workflow Foundation چیست؟

پیشتر بسته جامع Windows Workflow Foundation بر روی سایت قرار گرفت. بنا به درخواست دوستان عزیز، تصمیم بر آن شد که بسته ی بسته جامع Windows Workflow Foundation – پیشرفته تنظیم شده و به مباحث پیشرفته ی این موضوع بپردازد. Windows Workflow Foundation یکی از قسمت های .Net Framework می باشد. یکی از جالبترین جنبه های Windows Workflow Foundation جدا کردن کدهای مربوط به فرآیند تجاری نرم افزار و پیاده سازی مربوط به آن است. این موضوع در برنامه های سرویس گرا (SOA) اهمیت بیشتری پیدا می کند.

قبل از بوجود آمدن Windows Workflow Foundation، روش کلی این بود که کد مربوط به منطق تجاری (Business Logic) و پیاده سازی آن هر دو به یک زبان (سی شارپ، VB، یا هر زبان دیگر دات نت) نوشته می شد. این امر باعث می شد که تفکیکی بین این دو حاصل نشود. با معرفی Windows Workflow Foundation، میتوان منطق تجاری نرم افزار را در یک Workflow تعریف کرد و پیاده سازی پشت پرده را به زبان سی شارپ، VB و یا غیره انجام داد. به عبارت دیگر اینکه برنامه چه چیزی انجام دهد را در Workflow و اینکه به چه صورت آن را انجام دهد را در کدنویسی پیاده سازی می کنیم.

فصل یازدهم: SQL Persistence (تعداد ویدئو: 17- مدت زمان: )

60,000 ریال – خرید

فصل دوازدهم: Extensions (تعداد ویدئو: 11- مدت زمان: )

60,000 ریال – خرید

با خرید این بسته ی آموزشی لینک دانلود آن به صورت مستقیم برای شما ایمیل شده و می توانید اقدام به دانلود کنید. دقت بفرمایید که لینک دانلود ارسال شده پس از گذشت 24 ساعت منقضی می شود.

به منظور دریافت پستی بسته های برنامه نویسی سایت پرووید، پس از انجام پرداخت، بر روی دکمه ی زیر کلیک کرده و فرم مربوطه را پر کنید.

Purchase-Icon

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *