در این پست از وبسایت پرووید، در رابطه با آموزش: Parameter Tips در ویژوال استادیو صحبت خواهیم کرد. به ادامه ی مطلب بروید.

آموزش: Parameter Tips در ویژوال استادیو

زمانی که در ویژوال استودیو با متدهایی کار می کنید که تعداد زیادی پارامتر ورودی و یا حتی نسخه ‌های Overload شده زیادی دارند به یاد آوردن ترتیب صحیح هر کدام از پارامتر ها می تواند بسیار دشوار باشد. و اما با استفاده از دیتور Parameter Tips در ویژوال استودیو می توانیم این موضوع را بسیار بسیار راحت کنیم.

طی سال ‌های اخیر پیچیدگی نرم افزار های ساخته شده در ویژوال استودیو روز به روز افزایش پیدا کرده است. داشتن متدهایی که تعداد پارامترهای ورودی زیادی را دریافت میکنند و یا ورژن های Overload شده مختلفی دارند به یاد آوردن Signature صحیح و مطلوب هر کدام از این متد ها را برای ما دشوار می کند. استفاده از دستور Parameter Tips در ویژوال استودیو می تواند این موضوع را بسیار ساده کند. به عبارت دیگر این دستور به ما کمک می کند که نه تنها ترتیب درست پارامترهایی که برای یک متد به آنها نیاز داریم را به راحتی ببینیم بلکه Overload های مختلف یک متد را هم دریافت کنیم.

بسته ی آموزش ویدئویی کار با ویژوال استادیو برای ساخت برنامه های دات نت

از شما دعوت می کنیم از بسته ی آموزش ویدئویی کار با ویژوال استادیو برای ساخت برنامه های دات نت دیدن کنید.

ضمناً در همین قسمت خدمت شما عرض خواهیم کرد که متدی که تعداد زیادی پارامتر ورودی دریافت می کند به طور جدی نیاز به انجام ریفکتورینگ دارد. به طور کلی یک متد نباید بیش از ۷ پارامتر ورودی را دریافت کند. بنابراین متدی که بیش از این تعداد پارامتر را دریافت می کند اغلب نیاز به انجام ریفکتورینگ دارد.

بسته ی آموزش ویدئویی ریفکتورینگ در سی شارپ

از شما دعوت می کنیم از بسته ی آموزش ویدئویی ریفکتورینگ در سی شارپ دیدن کنید.

و اما در ویدیویی که در قسمت پایین برای شما قرار داده ایم به صورت خیلی ساده و اما کاربردی به آموزش دستور Parameter Tips در ویژوال استودیو می پردازیم. با استفاده از این دستور خواهید دید که چگونه نوشتن کد هایی که متدهای طولانی و یا Overload شده را به کار می‌گیرند بسیار ساده می شود.

downloadbutton

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *