در این پست از وبسایت پرووید، در رابطه با آموزش: کنترل ذخیره کردن پروژه ها در ویژوال استادیو صحبت خواهیم کرد. به ادامه ی مطلب بروید.

آموزش: کنترل ذخیره کردن پروژه ها در ویژوال استادیو

شاید دقت کرده باشید که زمانی که یک پروژه جدید را در ویژوال استودیو ایجاد می‌کنید ویژوال استودیو از شما می‌خواهد که آن را Save کنید. شاید گاهی بخواهید بدون Save کردن یک پروژه شروع به انجام یک سری کار ها بر روی آن کنید و سپس بدون Save کردن آن ویژوال استودیو را ببندید. با استفاده از پیکربندی ها و گزینه ها و Option هایی که در ویژوال استودیو وجود دارند می توانید این موضوع را به صورت خیلی ساده پیاده سازی کنید.

بسته ی آموزش ویدئویی کار با ویژوال استادیو برای ساخت برنامه های دات نت

از شما دعوت می کنیم از بسته ی آموزش ویدئویی کار با ویژوال استادیو برای ساخت برنامه های دات نت دیدن کنید.

ساختن یک پروژه و ذخیره نکردن آن در ابتدای کار می‌تواند برای تست کدهای ساده بسیار مفید باشد. به عبارت دیگر ساخت یک پروژه موقت و بررسی تعدادی کد و سپس بستن آن پروژه بدون ذخیره کردن آن بر روی دیسک. اما به صورت پیش فرض زمانی که یک پروژه جدید را در ویژوال استودیو می‌سازید ویژوال استودیو از شما می‌خواهد که آن پروژه را در درون یک فولدر از دیسک Save کنید. آیا امکان دارد که این رفتار ویژوال استودیو را تغییر داد یا نه؟

در این ویدیو ساده اما کاربردی از وبسایت پرووید ما در رابطه با این موضوع صحبت می‌کنیم. با استفاده از پیکربندی های مختلفی که می توانیم در ویژوال استودیو اعمال کنیم می‌توانیم یک پروژه را در آن ایجاد کنیم، ولی در ابتدای کار آن را ذخیره نکنیم، کدهای خود را در آن امتحان کنیم و سپس بدون Save کردن، آن را ببندیم. در ویدیویی که در قسمت پایین برای شما قرار داده ایم می توانید این موضوع را فرا بگیرید.

downloadbutton

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *