در این پست از وبسایت پرووید، در رابطه با آموزش: کامنت کردن خطوط در ویژوال استادیو صحبت خواهیم کرد. به ادامه ی مطلب بروید.

آموزش: کامنت کردن خطوط در ویژوال استادیو

نوشتن کامنت برای کدها اغلب به عنوان یک Code Smell در نظر گرفته میشود. اگر مفهوم Code Smell را نمی‌ دانید می توانید از بسته آموزش ریفکتورینگ وب سایت پرووید استفاده کنید. کدهایی که قابلیت خوانایی بسیار بالایی دارند و بسیاری از اصول برنامه نویسی را در درون آنها پیاده سازی کرده‌ایم نیازی به نوشتن کامنت ندارند. با این وجود گاهی اوقات نیاز به نوشتن کامنت داریم. در این ویدئو ما ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه تعدادی از خطوط کد خود را در حال کامنت قرار دهید دقت کنید. البته این موضوع منجر به ساخته شدن یک Code Smell به نام Zombie Code می‌شود. در رابطه با این مفهم در بسته ی آموزش ویدئویی کدنویسی تمیز: نوشتن کد برای انسان ها صحبت کرده ایم.

بسته ی آموزش ویدئویی کار با ویژوال استادیو برای ساخت برنامه های دات نت

از شما دعوت می کنیم از بسته ی آموزش ویدئویی کار با ویژوال استادیو برای ساخت برنامه های دات نت دیدن کنید.

به هر حال هر چند این تکنیک باعث ایجاد یک Code Smell می‌شود گاهی اوقات ممکن است نیاز داشته باشید که بخشی از کد های تان را به کامنت تبدیل کنید.

بسته ی آموزش ویدئویی کدنویسی تمیز: نوشتن کد برای انسان ها

از شما دعوت می کنیم از بسته ی آموزش ویدئویی کدنویسی تمیز: نوشتن کد برای انسان ها دیدن کنید.

در این آموزش ساده اما کاربردی از وبسایت پرووید به شما یاد خواهیم داد که چگونه با استفاده از قابلیت های ویژوال استودیو بخشی از کدهای خود را به صورت کامنت در بیاورید.

downloadbutton

یک نظر برای “آموزش: کامنت کردن خطوط در ویژوال استادیو”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *