آموزش کامل توسعه وب اپلیکیشن با ASP.NET MVC

آموزش کامل توسعه وب اپلیکیشن با ASP.NET MVC

در این پست از وبسایت پرووید در رابطه با آموزش کامل توسعه وب اپلیکیشن با ASP.NET MVC صحبت خواهیم کرد. در واقع MVC یک الگوی طراحی است. در حوزه ی توسعه ی نرم افزار انواع مختلفی از الگوهای طراحی وجود دارد.

در این سری آموزشی که به صورت رایگان از وب سایت پرووید منتشر میشود در رابطه با آموزش کامل توسعه وب اپلیکیشن با ASP.NET MVC صحبت خواهیم کرد. در واقع MVC یک الگوی طراحی است. در حوزه ی توسعه ی نرم افزار انواع مختلفی از الگوهای طراحی وجود دارد. در رابطه با MVC باید بدانید که این الگو جز دسته ی Architectural Pattern ها می باشد و مخصوص ابزارهای مایکروسافت نیست و مدت ها قبل معرفی شده است. کلمه ی MVC سر نام سه کلمه ی View و Model و Controller می باشد.

در ابتدای کار باید بگوییم که دانش شما در زمینه ی برنامه نویسی با سی شارپ و ویژوال استادیو پیش نیاز این سری آموزش ها می باشد. بنابراین به شما توصیه می کنیم که از بسته ی آموزش ویدئویی سی شارپ دات نت و بسته ی آموزش ویدئویی کار با ویژوال استادیو برای ساخت برنامه های دات نت وبسایت پرووید استفاده کنید. علاوه بر این، توصیه می کنیم بسته ی آموزش ویدئویی تبدیل شدن به یک توسعه دهنده Full-stack در دات نت سری اول وبسایت پرووید را نیز استفاده کنید.

لیست کامل سری آموزش کامل توسعه وب اپلیکیشن با ASP.NET MVC

این مطالب رو حتما بخوان:

مرتضی گیتی
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت