آموزش کامل توسعه وب اپلیکیشن با ASP.NET Core

آموزش کامل توسعه وب اپلیکیشن با ASP.NET Core

آموزش کامل توسعه وب اپلیکیشن با ASP.NET Core یکی دیگر از آموزشهایی متنی است که بصورت رایگان بر روی وبسایت پرووید منتشر شده است و در این قسمت به شما تقدیم می شود.

تکنولوژی ASP.NET Core ورژن جدید ASP.NET است که توسط مایکروسافت مطرح شده است. این تکنولوژی یک فریم ورک برای ساختن وب اپلیکیشن هایی است که قرار است بصورت Cross-platform بر روی Windows و Mac و Linux اجرا بشوند. تکنولوژی ASP.NET Core بصورت Open-source طراحی شده است. در این سری آموزشی از وب سایت پرووید قصد داریم با تمامی قسمتهای این تکنولوژی مختلف این تکنولوژی بصورت قدم به قدم آشنا کنیم.

تمامی مثال ها را تلاش کرده ایم که به صورت واقعی و با توضیحات شفاف و قابل فهم ارائه دهیم. این سری آموزش هم برای آن دسته از دوستانی که در طراحی وب اپلیکیشن ها تازه کار هستند و همچنین دوستان با تجربه مفید خواهد بود.

به عنوان یک پیش نیاز ساده برای درک هر چه بهتر مطالب مطرح شده در این آموزش، بهتر است که تا حدودی با زبان برنامه نویسی سی شارپ و ویژوال استودیو و همچنین برنامه نویسی شیء گرا آشنا باشید. به این منظور می توانید از بسته ی آموزش ویدئویی سی شارپ دات نت و بسته ی آموزش ویدئویی کار با ویژوال استادیو برای ساخت برنامه های دات نت و آموزش ویدئویی مفاهیم شی گرایی در سی شارپ استفاده کنید. علاوه بر این دانش شما در تکنولوژی های ساخت وب اپلیکیشن ها برای مثال، HTML و JavaScript نیز می تواند مفید باشد. بسته ی آموزش ویدئویی جاوا اسکریپت و بسته ی آموزش ویدئویی HTML5 می توانند در این راستا به شما کمک کنند. ضمناً از آموزش ویدئویی شروع به کار ASP.NET Core MVC نیز می توانید استفاده کنید.

لیست کامل سری آموزش کامل توسعه وب اپلیکیشن با ASP.NET Core

مرتضی گیتی
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت