آموزش کامل توسعه نرم افزار با سی شارپ

آموزش کامل توسعه نرم افزار با سی شارپ

در این پست از وبسایت پرووید در رابطه با آموزش کامل توسعه نرم افزار با سی شارپ صحبت خواهیم کرد. سی شارپ یک زبان برنامه نویسی ساده و در عین حال قدرتمند و شی گرا می باشد.

در این سری آموزشی که به صورت رایگان از وب سایت پرووید منتشر میشود در رابطه با زبان برنامه نویسی سی شارپ صحبت خواهیم کرد. سی شارپ یک زبان برنامه نویسی ساده و در عین حال قدرتمند و شی گرا می باشد. در رابطه با مفهوم شی گرایی در بسته ی آموزش ویدئویی شی گرایی در سی شارپ از وبسایت پرووید بیشتر صحبت کرده ایم. با استفاده از زبان سی شارپ می‌توان گستره وسیعی از نرم افزار ها را از جمله نرم افزارهای تحت وب، نرم افزار های تحت ویندوز، نرم افزار های کنسولی و حتی نرم افزارهای دستگاه‌ های موبایل را با استفاده از ویژوال استودیو ساخت. در رابطه با استفاده از ویژوال استودیو برای ساخت برنامه ها با زبان سی شارپ در بسته ی آموزش ویدئویی کار با ویژوال استادیو برای ساخت برنامه های دات نت از وبسایت پرووید بیشتر صحبت کرده ایم. علاوه بر این، در رابطه با ساخت برنامه های اندروید و iOS با استفاده از سی شارپ بسته ی آموزش ویدئویی پروژه محور ساخت اپلیکیشن پیشرفته موبایل با Xamarin.Forms وبسایت پرووید را به شما پیشنهاد می کنیم.

در این سری آموزشی که به صورت قسمت به قسمت بر روی وبسایت پرووید منتشر می شود، شما مفاهیم مربوط به زبان برنامه نویسی سی شارپ را از مفاهیم ابتدایی تا مفاهیم بسیار پیشرفته فرا خواهید گرفت.

همانطور که گفتیم این آموزش به صورت قسمت به قسمت منتشر می شود و هر قسمت شامل تعدادی از مفاهیم و سرفصل های بسیار کاربردی است که در قالب مثال های واقعی، توضیحات شفاف، نکات کاربردی و دیگر مباحث بسیار بسیار مفید برای شما در نظر گرفته شده‌اند. این آموزش می‌تواند توسط برنامه نویسان مبتدی و یا حتی برنامه نویسان حرفه ای که قصد یادگیری سی شارپ را دارند استفاده شود. ضمناً در بسته ی آموزش ویدئویی سی شارپ دات نت بیشتر در رابطه با این زبان برنامه نویسی صحبت کرده ایم.

ضمناً توصیه می کنیم که از آموزش ده ویژگی برتر در C#.NET 6 و همچنین آموزش ویدئویی زبان برنامه نویسی سی شارپ دیدن کنید.

لیست کامل سری آموزش های توسعه نرم افزار با سی شارپ

در قسمت زیر لیست مربوط به مباحث این آموزش را مشاهده می‌کنید.

مرتضی گیتی
۲ نظرات
  • Posted at 9:30 ق.ظ, اکتبر 26, 2019

    متشکر از طراحی سایت خوبتان و زکات علمی که پرداخت می نمایید.

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت