آموزش کامل برنامه نویسی تحت وب با فریم ورک AngularJS

آموزش کامل برنامه نویسی تحت وب با فریم ورک AngularJS

در این پست از وبسایت پرووید، در رابطه باآموزش کامل برنامه نویسی تحت وب با فریم ورک AngularJS صحبت خواهیم کرد. AngularJS یک فریم ورک Open Source از جاوا اسکریپت است که برای وب اپلیکیشن ها و وب سایت ها استفاده می شود.

در این سری آموزشی از وبسایت پرووید قصد داریم در رابطه با Angular صحبت کنیم. Angular یک فریم ورک Open Source از جاوا اسکریپت است که برای وب اپلیکیشن ها و وب سایت ها استفاده می شود. به صورت ساده Angular باعث Extend شدن HTML و پویا شدن آن میشود. پویا شدن را Dynamic شدن نیز می گوییم. در این رابطه در ادامه بیشتر صحبت خواهیم کرد. Angular می‌تواند برای ساخت برنامه های SPA یا تک صفحه استفاده شود. به منظور یادگیری هرچه بهتر Angular می توانید از بسته ی آموزش ویدئویی شروع به کار با Angular 2 استفاده کنید.

این آموزش از وبسایت پرووید قصد دارد شما را از ابتدای کار با Angular آشنا کند و مفاهیم ابتدایی تا مفاهیم بسیار پیشرفته را به شما آموزش دهد. ما در این آموزش از وبسایت پرووید همه مسائل را بررسی خواهیم کرد. باید بدانید که این آموزش به صورت قسمت به قسمت بر روی وبسایت پرووید منتشر می شود و شامل موارد بسیار کلیدی است که با مثال های کاربردی و ساده و توضیحات بسیار شفاف قصد آموزش Angular به شما را دارد.

مخاطب این سری آموزشی برنامه نویسان مبتدی و حتی برنامه نویسان حرفه ای هستند که قصد دارند به صورت قدم به قدم Angular را یاد بگیرند. پیش نیازی که برای این آموزش در نظر گرفته‌ایم دانش شما در HTML و جاوا اسکریپت و CSS می باشد که در رابطه با هر کدام از این ها می توانید از بسته ی آموزش ویدئویی HTML5 از بسته ی آموزش ویدئویی جاوا اسکریپت و از بسته ی آموزش ویدئویی CSS وب سایت پرووید استفاده کنید.

علاوه بر این دانش شما در ساخت وب اپلیکیشن ها نیز بسیار ضروری است. خب در ادامه لیست کامل این سری آموزشی را برای شما قرار داده ایم.

لیست کامل سری آموزش کامل برنامه نویسی تحت وب با Angular

مرتضی گیتی
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت