در این پست از وبسایت پرووید در رابطه با آموزش ویدئویی کار با SecureString در سی شارپ صحبت خواهیم کرد. SecureString کلاسی در namespace ای System.Security می باشد که به منظور کار کردن با رشته های حساس از قبیل پسورد و اطلاعات بانکی کاربران می باشد.

SecureString چیست؟

SecureString کلاسی در namespace ای System.Security می باشد که به منظور کار کردن با رشته های حساس از قبیل پسورد و اطلاعات بانکی کاربران می باشد. قابلیت هایی که در کلاس SecureString وجود دارد آن را نسبت به کلاس String بسیار متمایز می کند. توصیه می شود که در کار کردن با اطلاعات رشته ای حساس به هیچ وجه از کلاس String استفاده نشود و حتماً از کلاس SecureString استفاده شود. از شما دعوت می کنیم که از آموزش ویدئویی کار با SecureString در سی شارپ دیدن کنید.

کار با رشته های حساس و TextBox

در کار کردن با رشته های حساس از قبیل پسوردهای کاربران و یا اطلاعات حساب های بانکی و کاربری، به هیچ وجه نباید از یک TextBox معمولی استفاده کرد. دلایل مختلفی برای این موضوع وجود دارد که در این سری آموزشی به آنها اشاره خواهیم کرد. از همین جهت، ساختن یک TextBox سفارشی ضروری خواهد بود. در این سری آموزشی از وبسایت پرووید، یک UserControl با نام SecureTextBox خواهیم ساخت که برای کار کردن با رشته های حساس بسیار مناسب خواهد بود.

لیست کامل سری آموزش ویدئویی ساختن یک SecureTextBox در سی شارپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *