در این پست از وبسایت پرووید، در رابطه با آموزش: مد Full Screen در ویژوال استادیو صحبت خواهیم کرد. به ادامه ی مطلب بروید.

آموزش: مد Full Screen در ویژوال استادیو

حالت Full Screen در ویژوال استودیو به شما کمک می کند که فضای بیشتری برای کار کردن بر روی کد داشته باشید. در مانیتورهای کوچکتر این موضوع مهم تر از پیش می شود. در این پست از وبسایت پرووید در قالب یک آموزش ویدیویی کوتاه در رابطه با حالت Full Screen در ویژوال استودیو صحبت خواهیم کرد.

بسته ی آموزش ویدئویی کار با ویژوال استادیو برای ساخت برنامه های دات نت

از شما دعوت می کنیم از بسته ی آموزش ویدئویی کار با ویژوال استادیو برای ساخت برنامه های دات نت دیدن کنید.

زمانی که برای اولین بار از حالت Full Screen در ویژوال استودیو استفاده می کنید Toolbar و Toolbox از صفحه پاک می شوند. این دو مورد را می توانید به صورت تک تک در صورت نیاز دوباره ظاهر کنید یا اینکه تا زمانی که به Normal View برمی‌گردید این موارد را مخفی نگه دارید.

یکی دیگر از موضوعاتی که در کنار استفاده از حالت Full Screen در ویژوال استودیو می تواند مورد استفاده قرار بگیرد MDI Layout می باشد. این یک گزینه برای به حداکثر رساندن فضا برای ویرایش کردن چندین Code File به صورت همزمان است.

و اما در ویدیویی که در قسمت پایین برای شما در نظر گرفتیم به آموزش استفاده از حالت Full Screen در ویژوال استودیو می پردازیم.

downloadbutton

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *