در این پست از وبسایت پرووید، در رابطه با آموزش: دستور Go To Brace در ویژوال استادیو صحبت خواهیم کرد. به ادامه ی مطلب بروید.

آموزش: دستور Go To Brace در ویژوال استادیو

زمانی که در حال کار کردن با Code File های طولانی می باشید خصوصاً آن دسته از Code File هایی که حاوی جملات شرطی و حلقه های تکرار بیشمار هستند گاهی دشوار است که Brace (همان {} که بلاک های کد در بین آنها قرار میگیرند.) پایانی یک بلاک از کد را پیدا کنید. به عبارت دیگر هر دو Brace به طور متناظر یک بلاک از کد شما را محاصره می‌ کند. با استفاده از دستور Go To Brace در ویژوال استودیو می تواند این موضوع را به راحتی انجام دهید.
در همین قسمت قصد داریم به شما توصیه کنیم که از داشتن Code File های پیچیده و طولانی و یا حتی متد هایی که حاوی تعداد زیادی از جملات شرطی و حلقه های تکرار هستند جلوگیری کنید. این موضوع اغلب به نشانگر نیاز به ریفکتورینگ می باشد.

بسته ی آموزش ویدئویی ریفکتورینگ در سی شارپ

از شما دعوت می کنیم از بسته ی آموزش ویدئویی ریفکتورینگ در سی شارپ دیدن کنید.

اما به هر حال در یک Code File که حاوی تعداد زیادی بلاک کد می باشد گاهی ممکن است بخواهید که به Brace متناظر با Brace ابتدایی بروید. با استفاده از دستور Go To Brace در ویژوال استودیو می‌توانید این کار را به راحتی انجام دهید.

بسته ی آموزش ویدئویی کار با ویژوال استادیو برای ساخت برنامه های دات نت

از شما دعوت می کنیم از بسته ی آموزش ویدئویی کار با ویژوال استادیو برای ساخت برنامه های دات نت دیدن کنید.

در ویدیویی که در قسمت زیر برای شما قرار داده ایم در قالب یک آموزش کوتاه اما بسیار کاربردی نحوه استفاده کردن از دستور Go To Brace را در ویژوال استودیو به شما آموزش خواهیم داد.

downloadbutton

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *