در این پست از وبسایت پرووید، در رابطه با آموزش: حدف پارامترهای متد در ویژوال استادیو صحبت خواهیم کرد. به ادامه ی مطلب بروید.

آموزش: حدف پارامترهای متد در ویژوال استادیو

یکی از تکنیکهای ریفکتورینگ که اغلب در برنامه نویسی از آن استفاده میکنیم حذف کردن پارامترهای یک متد است. اگر بخواهیم این موضوع را به صورت دستی انجام دهیم روش مناسبی نیست. با استفاده از قابلیت های ویژوال استودیو و تکنیک‌ های ریفکتورینگ که در بسته آموزش ریفکتورینگ از وب سایت پرووید در رابطه با آنها صحبت شد می توانید به راحتی اقدام به حذف کردن پارامترهای یک متد کنید.

بسته ی آموزش ویدئویی ریفکتورینگ در سی شارپ

از شما دعوت می کنیم از بسته ی آموزش ویدئویی ریفکتورینگ در سی شارپ دیدن کنید.

علاوه بر این در ویژوال استودیو امکان تغییر ترتیب پارامترهای ورودی یک متد نیز است. دقت کنید که در رابطه با تعداد پارامترهای یک متد نیز قبلا گفته شد که تعداد بیش از هفت پارامتر برای یک متد توصیه نشده و به عنوان یک Code Smell در نظر گرفته میشود. در رابطه با این مفهم در بسته ی آموزش ویدئویی کدنویسی تمیز: نوشتن کد برای انسان ها صحبت کرده ایم.

بسته ی آموزش ویدئویی کدنویسی تمیز: نوشتن کد برای انسان ها

از شما دعوت می کنیم از بسته ی آموزش ویدئویی کدنویسی تمیز: نوشتن کد برای انسان ها دیدن کنید.

بنابراین اگر متدی داشتید که بیش از هفت پارامتر ورودی داشت این متد نیاز به انجام تعدادی از تکنیک‌های ریفکتورینگ دارد. در آموزش زیر در قالب یک ویدیو کوتاه اما بسیار کاربردی نحوه حذف کردن پارامترهای ورودی یک متد را خدمت شما آموزش خواهیم داد.

downloadbutton

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *