شماره تماس 09336863931 | 09178169907 پست الکترونیک provid.ir@gmail.com

آموزش: تغییر ترتیب پارامترهای متد در ویژوال استادیو

آموزش: تغییر ترتیب پارامترهای متد در ویژوال استادیو یکی دیگر از آموزش های رایگان وبسایت پرووید در حوزه ی آموزش کار با ویژوال استادیو است که در این قسمت از سایت پرووید به شما تقدیم می شود.

آموزش: تغییر ترتیب پارامترهای متد در ویژوال استادیو

یکی از تکنیکهای ریفکتورینگ و نوشتن کدهای تمیز در نظر گرفتن یک ترتیب مشخص برای پارامترهای ورودی یک متد می باشد. یک متد به طور کلی نباید بیش از هفت پارامتر ورودی را دریافت کند و ترتیب خاصی برای پارامترهای ورودی یک متد توصیه می‌شود که ما می‌توانیم در درون تمامی متدها به منظور افزایش قابلیت خوانایی (Readability) کد از آنها استفاده کنیم. در رابطه با این مفهم در بسته ی آموزش کدنویسی تمیز: نوشتن کد برای انسان ها صحبت کرده ایم.

بسته ی آموزش کدنویسی تمیز: نوشتن کد برای انسان ها

از شما دعوت می کنیم از بسته ی آموزش کدنویسی تمیز: نوشتن کد برای انسان ها دیدن کنید.

این موضوع یکی از تکنیکهای ریفکتورینگ است که در این آموزش ساده اما بسیار کاربردی از وبسایت پرووید در رابطه با آن صحبت خواهیم کرد.

بسته ی جامع ریفکتورینگ در سی شارپ

از شما دعوت می کنیم از بسته ی جامع ریفکتورینگ در سی شارپ دیدن کنید.

در این آموزش خواهید دید که چگونه با استفاده از ویژوال استودیو می‌توانیم پارامترهای ورودی یک متد را مرتب کرده و یک ترتیب به منظور منظم تر کردن کد و افزایش قابلیت خوانایی آن و رسیدن به یک کد تمیز تر لحاظ کنیم. از تمامی دوستان می‌خواهیم که در این آموزش نیز با وبسایت پرووید همراه باشند.

downloadbutton

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *