آشنایی با Entity Framework 7 – قسمت هشتم

آشنایی با Entity Framework 7 – قسمت هشتم

در این پست از وبسایت پرووید، در رابطه با آشنایی با Entity Framework 7 – قسمت هشتم صحبت خواهیم کرد. به ادامه ی مطلب بروید.

آشنایی با Entity Framework 7 – قسمت هشتم: قابلیت های بیشتر، توانایی های متعدد، انعطاف پذیری بالاتر

همانطور که کم و بیش در قسمت های قبلی این آموزش در وبسایت پرووید دیدید، Entity Framework 7 سعی کرده است که قابلیت های بیشتری نسبت به نسخه های قبلی اضافه کند. برخی از این قابلیت ها مدت هاست که توسط برنامه نویسان تقاضا داده شده است. برای مثال در نسخه ی هفتم از Entity Framework قابلیت Unique Foreign Key در ساختن مدل پیاده سازی شده است.

بسته ی آموزش ویدئویی  Entity Framework 5

از شما دعوت می کنیم که از بسته ی آموزش ویدئویی Entity Framework 5 دیدن کنید.

به علاوه، سعی بر آن است که از Table Valued Function پشتیبانی شود. (در بسته ی آموزش ویدئویی Entity Framework 5 از این موضوع صحبت شده است.) کار کردن با داده های Disconnected نیز یکی دیگر از موضوع های مهم در توسعه ی Entity Framework 7 بوده است. این موضوع اغلب برای برنامه نویسان دردسر ساز است که سعی شده است در نسخه ی هفتم از Entity Framework به صورت دقیق تر و تمیزتر پیاده سازی شود.

بسته ی آموزش ویدئویی Entity Framework 6

از شما دعوت می کنیم که از بسته ی آموزش ویدئویی Entity Framework 6 دیدن کنید.

به علاوه، استفاده کردن از بانک های اطلاعاتی غیر رابطه ای شبیه Azure یکی دیگر از تلاش های مایکروسافت برای توسعه ی Entity Framework بوده است.

با تمام صحبت هایی که در این آموزش در وبسایت پرووید گفته شد، قابلیت های بیشتری در نسخه ی هفتم از Entity Framework وجود دارد که جای بحث و صحبت داشته باشد. بهتر است صبر کنیم و ببینیم مایکروسافت این بار قرار است چگونه همه ی ما را شگفت زده کند.

امیدواریم که این آموزش از وبسایت پرووید نیز مورد توجه تمامی دوستان عزیز قرار گرفته باشد. از شما دعوت می‌کنیم که از دیگر آموزش های ما در رابطه با Entity Framework استفاده کنید. لیست کامل این آموزش ها را می توانید در پست مربوط به آموزش آشنایی آشنایی با Entity Framework 7 مشاهده کنید.

مرتضی گیتی
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت