آشنایی با Entity Framework 7 – قسمت سوم

آشنایی با Entity Framework 7 – قسمت سوم

در این پست از وبسایت پرووید، در رابطه با آشنایی با Entity Framework 7 – قسمت سوم صحبت خواهیم کرد. به ادامه ی مطلب بروید.

آشنایی با Entity Framework 7 – قسمت سوم: کد نویسی مشابه، کد بیس (Code Base) جدید

اگر به نسخه ی ششم از Entity Framework نگاه کنیم (به خصوص ورژن Ninja) خواهیم دید که بسیاری از ویژگی های جدید به API مربوطه اضافه شد. برای مثال، انجام عملیات ناهمگام (Asynchronous) در بانک های اطلاعاتی، دسترسی به پایپ لاین کوئری ها، تغییرات در روش Code First و بسیاری موارد دیگر از این دسته اند.

بسته ی آموزش ویدئویی نکات طلایی Entity Framework برای برنامه های تجاری

از شما دعوت می کنیم که از بسته ی آموزش ویدئویی نکات طلایی Entity Framework برای برنامه های تجاری دیدن کنید.

این موضوع نشانگر این است که با هر ورژن جدید از Entity Framework ویژگی های جدید و تکنیک هایی برای افزایش کارایی نیز معرفی می شود. یکی از موضوعات مهم در ساخت ورژن هفتم از Entity Framework پیاده سازی مسائلی بود که با Code Base سابق Entity Framework قابل انجام نبود.

بسته ی آموزش ویدئویی Entity Framework 6

از شما دعوت می کنیم که از بسته ی آموزش ویدئویی Entity Framework 6 دیدن کنید.

با ایجاد تغییر در Code Base ورژن هفتم از Entity Framework، این قابلیت ها اضافه شد. اینکه ورژن هفتم از Entity Framework باید به عنوان یک تکنولوژی دسترسی به داده (Data Access Technology) جدید معرفی شود و یا اینکه به عنوان ورژن جدید Entity Framework عرضه شود نیز تصمیمی بوده که کارکنان مایکروسافت در آن اختلاف نظر داشته اند.

آنها حتی به این فکر کرده اند که ورژن هفتم را به عنوان Entity Framework Light معرفی کنند ولی در نهایت، این تکنولوژی جدید که Code Base کاملاً مورد تغییر قرار گرفته است به عنوان Entity Framework 7 معرفی شده است.

امیدواریم که این آموزش از وبسایت پرووید نیز مورد توجه تمامی دوستان عزیز قرار گرفته باشد. از شما دعوت می‌کنیم که از دیگر آموزش های ما در رابطه با Entity Framework استفاده کنید. لیست کامل این آموزش ها را می توانید در پست مربوط به آموزش آشنایی آشنایی با Entity Framework 7 مشاهده کنید.

مرتضی گیتی
2 نظرات
  • امیر عسکری
    پاسخ
    Posted at 4:55 ق.ظ, اسفند 24, 1393

    سلام
    میگم این ورژن EF رو آموزشش رو میذارید یا در حد معرفی قابلیت هاش هست؟

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت