آشنایی با Entity Framework 7 – قسمت اول

آشنایی با Entity Framework 7 – قسمت اول

در این پست از وبسایت پرووید، در رابطه با آشنایی با Entity Framework 7 – قسمت اول صحبت خواهیم کرد. به ادامه ی مطلب بروید.

آشنایی با Entity Framework 7 – قسمت اول

Entity Framework یکی از ORM هایی است که در ساخت برنامه های دات نت مورد استفاده قرار می گیرد. برنامه هایی که سعی در کار کردن با بانک های اطلاعاتی دارند به راحتی می توانند از Entity Framework استفاده کنند. در این رابطه  توصیه می کنیم که از از بسته ی آموزش ویدئویی  Entity Framework 6 دیدن کنید. تا با Entity Framework و قابلیت ها و کار کردن با آن به صورت کامل آشنا شوید.

بسته ی آموزش ویدئویی Entity Framework 6

از شما دعوت می کنیم که از بسته ی آموزش ویدئویی Entity Framework 6 دیدن کنید.

اما در این آموزش، هدف ما معرفی و صحبت کردن در رابطه با قابلیت های جدید Entity Framework 7 است. آخرین نسخه ای Entity Framework که در هنگام تنظیم این آموزش از طرف مایکروسافت معرفی شده است. این آموزش در چند پست بر روی وبسایت پرووید قرار می گیرد که در هر پست به یکی از قابلیت های جدید Entity Framework 7 اشاره می شود. این پست مربوط به اولین قسمت از این آموزش می باشد.

بسته ی آموزش ویدئویی نکات طلایی Entity Framework برای برنامه های تجاری

از شما دعوت می کنیم که از بسته ی آموزش ویدئویی نکات طلایی Entity Framework برای برنامه های تجاری دیدن کنید.

اپن سورس بودن (Open Source)

شبیه ورژن ششم از Entity Framework، ورژن هفتم نیز بصورت اپن سورس ارائه می شود. نسخه های قبلی Entity Framework در سایت CodePlex منتشر می شدند ولی نسخه ی هفتم از Entity Framework در سایت Git Hub منتشر خواهد شد. در حال حاضر می توانید با کلیک کردن بر روی این لینک https://github.com/aspnet/EntityFramework به صفحه ی مورد نظر Entity Framework رفته و شاهد رشد کردن آن باشید. ویژگی های جدید را ببینید و کدهای که هر روزه به آن اضافه می شود را کنترل کنید.

امیدواریم که این آموزش از وبسایت پرووید نیز مورد توجه تمامی دوستان عزیز قرار گرفته باشد. از شما دعوت می‌کنیم که از دیگر آموزش های ما در رابطه با Entity Framework استفاده کنید. لیست کامل این آموزش ها را می توانید در پست مربوط به آموزش آشنایی آشنایی با Entity Framework 7 مشاهده کنید.

مرتضی گیتی
2 نظرات
 • امیر عسکری
  پاسخ
  Posted at 7:16 ب.ظ, اسفند 22, 1393

  واو!
  بابا ایول اقای مهندس!
  کارت درسته!
  ممنون بابت این موضوع خوب.
  من هرروز مطالب جدیدتون رو میبینم.

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت